Editör Girişi
Giriş yap

8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni


8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni ararken nasıl bir kriteriniz var? Kriterlerinizi belirlerken asıl ihtiyaçlarınızın ne olduğunu tespit etmek gerekli. TEOG 8. sınıf özel ders almak için en önemli sebep öğrencilerimizin iyi bir lise kazanmalarını sağlamaktır. İyi bir lisenin aslında iyi bir üniversite de eğitim almak için en en etkili anahtar konumundadır. Tecrübeli öğretmenler ile iyi bir lise kazanma şansınızı artırabilirsiniz. 

8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni nasıl çalışıyor?

Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni öncelikle öğrencinin durumunu tespit eder. Konularda ne kadar eksiği olduğu ve soru çözümündeki durumu nasıl gibi elzem konuları belirler. Bu belirlediği sorunlara yönelik iyi bir program çıkarıp öğrenci ile bu programı uygulamaya koyulur. Öncelikli amacı TEOG konularının tamamını yetiştirmektir. Konuları yetiştirdikten sonra bütün konular ile ilgili soruları çözüm kısmına geçerler. Her ne kadar konuları iyi bir şekilde kavrasanız bile bol soru çözmeden her zaman eksik kalacaksınız. 

TEOG özel ders sırasında soru çözümü yapılıyor mu?

TEOG özel ders öğretmenlerimiz önce öğrencilere konuları detaylı bir şekilde anlatırlar. Konuları kavradıklarından emin olduktan sonra soru çözümlerine geçerler. Konuların bitiminde öğretmenlerimiz konuları daha iyi pekiştirecek özellikli soruları öğrencilerimiz ile birlikte çözerler. Her konu ile ilgili farklı kaynaklardan bol soru çözümü yaparlar. Bol soru çözümü bütün dersler ve konular için çok önemlidir. Öğrenciler soru çözümleri sırasın hem konuları pekiştiriyorlar hem de çıkma ihtimali lan soru tiplerinin temel mantığını da iyi kavramış oluyorlar. Soru çözümleri sırasında konuları kavrayıp kavramadıkları da ortaya çıkacaktır. Eğer konular ile ilgili oturmamış yerler varsa öğretmenlerimiz bu konuları tekrardan anlatırlar, öğrenci konuları tam olarak kavrayana kadar.

TEOG özel derse ne zaman başlamak gerekli?

TEOG özel derse ne kadar erken başlarsanız çok daha faydalı olur. Erken başlamanın bir çok faydası var. Özellikle TEOG Kasım dönemi sınavı okul açıldıktan bir 1.5 ay sonra yapıldığı için öğretmenler konuları zor zar yetiştiriyorlar. Hatta bazı okullar konuları bile yetiştiremeye biliyorlar. 1.5 ay gibi bir süre TEOG özel ders için de çok kısa bir süre. Konular yetişse bile soru çözümü fazla yapılamıyor. Öğrenciler farklı soru tiplerini çözmeye alışmadıkları için sınavdaki özellikli soruları yanlış cevaplıyorlar. Aynı zamanda TEOG ta her soruyu cevaplama süresi 2 dakika olduğu için bazen öğrenciler doğru yapabilecekleri soruları süre yetmediği için cevaplamakta zorlanıyorlar. TEOG sınavlarında özellikle kasım ayında yapılan 1. TEOG sınavından yüksek puan almak için özel derslere 7. sınıf bitiminde hemen başlanmalıdır. Kısacası öğrenciler yaz döneminin boş geçirmemelidir.

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni

Boğaziçili TEOG özel ders öğretmeni için İstanbul'da en önemli adreslerden biri de Ekol Özel Ders. Boğaziçili tecrübeli özel ders öğretmenlerimiz çocuklarınızın hem eksik konularını anlatacak hem de onlara farklı kaynaklardan soru çözdürecek. 

TEOG sınavları ve 6.7.8. sınıf dönem sonu ortalamaları sonucunda YEP (Yerleştirme Puanı) ile liseleri tercih edecekler. İyi bir lise kazanmak için alacağınız YEP puanı tam puana yakın olmalı. İyi bir lisede eğitim alan öğrencilerin iyi bir üniversitede eğitim alma şanslarını da yükselteceğini unutmamak gerekli. Çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için tecrübeli öğretmenlerimiz ile görüşmeden "8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni" için karar vermeyin.

Beşiktaş'ta 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Şişlide 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Şişlide TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Göktürkte 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Göktürkte TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Gayrettepede 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Gayrettepede TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Sarıyerde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Sarıyerde TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Leventte 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Leventte TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Etilerde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Etilerde TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Akatlarda 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Akatlarda TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

4. Leventte 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

4. Leventte TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Bebekte 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Bebekte TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ulusta 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Ulusta TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Üsküdarda 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Üsküdarda TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Kadıköyde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Kadıköyde TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ataşehirde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Maltepede 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Maltepede TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Bostancıda 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Bostancıda TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Tarabyada 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Tarabyada TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Nişantaşında 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Nişantaşında TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

İstinyede 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

İstinyede TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Ataköyde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Ataköyde TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Zeytinburnunda 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Zeytinburnunda TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Maslakta 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Maslakta TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Fulyada 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Fulyada TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Çeliktepede 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Çeliktepede TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Gültepede 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Gültepede TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.

Mecidiyeköyde 8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni

Mecidiyeköyde TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders hizmetimiz vardır.