Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Geometri Özel Dersleri


Göktürk Geometri Özel Dersleri

Öğrenciler açısından bakıldığında en çok kategorize edilen ders modelleri sevilen yada sevilmeyen dersler olarak ikiye ayrılmaktadır. Öğrencilerin sevdiği veya sevmediği dersler ise sürekli sayısal branşlardan biri, matematik dersi, fizik dersi, geometri dersi, kimya dersi yada biyoloji dersi olmaktadır. Bir dersin sevilmesi yada sevilmemesi, en temel ifadeyle açıklamak gerekirse o dersin vermek istediği mesajı doğru bir şekilde alıp almamakla alakalıdır. Geometri dersi bir grup öğrenci tarafından hiç sevilmezken başka bir öğrenci grubu tarafından çok sevilmektedir. Geometri dersi aynı zamanda gerekli olan öğretim teknikleriyle öğrenci beslendiğinde sevilmeyen kategoriden bir anda en çok sevilen dersler kategorisinde ilk sıraya yerleşmektedir. PISA değerlendirmelerindeki istatistiklerin sonuçlarının bu şekilde olmasının en önemli nedeni ise geometri dersinde uygulanan metodoloji ve öğretim stratejilerinin uygunluğundan kaynaklanmaktadır. Şüphesiz her öğrencinin algılama biçimi değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple geometri derslerinde öğrenciye özel doğru öğretim stratejisini geliştirmek beraberinde geometri dersindeki sıkıntıları bertaraf edecek yerine geometri dersini en çok sevilen dersler arasına koyacaktır. Geometri dersinde çoğunlukla okullardaki imkanlar nezdinde 8 kişi ve üstü sınıflarda özel program uygulanamayan öğrenciler başarısız olmaktadır. Uluslararası bir çok çalışma tekniğini ve PISA ratings nezdinde yapılan araştırmaları referans alan EKOL DERS kurumu Göktürkte yaşayan öğrencilerin geometri dersindeki sıkıntılarını ortadan kaldıracak çözümleri Göktürkte evde geometri özel dersi ve Göktürkte evde ingilizce Geometri dersi vererek ve bireysel danışmanlık ( eğitim koçluğu ) uygulayarak kısa sürede geometri özel dersini tamamı Boğaziçili öğretmen kadrosundan oluşan EKOL DERS Kurumundan alıp başarıya ulaştırmaktadır. 

Ekol Ders her birey özeldir mentalitesiyle hareket eden her bireyin çalışma koşullarını en ince ayrıntısına varana kadar kontrol eden çalışma mekanizması iş disiplini ve Göktürkte geometri özel ders stratejisiyle sizlere sunmaktadır. 

Çocuklarına Göktürkte özel ders aldırmak isteyen veliler iş yaşamındaki profesyonel yaklaşımlarının yansımasını uygulayabilecek bir eğitim kurumunu artık EKOL DERS kurumunun sunduğu profesyonel eğitim ve danışmanlık  sayesinde bulabilmektedirler. 


Ekol Ders Ekibi, tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu hocalarıyla LYS - YGS gibi sınavlara yönelik Göktürk Geometri Özel Ders programımızı sürdürmekteyiz.