Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk ortaokul özel dersleri


Göktürk ortaokul özel dersleri

Göktürk ortaokul özel ders verenler.

Göktürk'te orta okul özel ders için doğru adrestesiniz. Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizi hem okul sınavlarına hem de TEOG sınavlarına hazırlıyoruz. Tecrübeli öğretmenlerin rehberliğinde öğrencilerimiz hem okuldaki sınavlarda başarılı hem de merkezi sınavlarda olacaklarından emin olacaklardır.

İlkokulun ardından derslerin hafif hafif zorluk derecesinin artmaya başladığı ortaokul dönemi öğrencilerde genel itibarıyla bir şaşkınlık oluşturmaktadır. Göktürk'te oturan ailelerin evlerinde orta okul öğrencileri için özel ders talepleri de bu durumla doğru orantılı olarak artmaktadır. Bilinmelidir ki iyi bir üniversiteye giden yol daha ortaokul yıllarında temeli atılan Matematik, Türkçe ve Fen Bilgisi  dersleriyle şekillenmektedir. Tamamı Boğaziçili öğretmen kadromuzla çocuklarınızın Matematik, Fen Bilgisi ve Türkçe derslerinde dört dörtlük başarıyı yakalamasını sağlayacağı sistemi bireye özel hazırlamış olduğumuz programlarla yakalıyoruz. Boğaziçili hocalardan orta okul özel ders için Ekol Ders öğretmeni ile tanışmadan karar vermeyin.

Göktürk'te orta okul özel ders için doğru tercih, başarı getirir.

Göktürk ortaokul özel dersleri


Ekol Ders ne iş yapar? Sadece özel ders vererek mi başarıyı sağlar? Bu soruların cevabı art arda ve adım adım gelmektedir. Öncelikle ortaokul öğrencileri aileyle çatışmaların ve zıtlaşmaların başladığı ilk safhadır. Bizler Ekol Ders kurumu olarak çocuklarınızı bilgisayar oyunlarından tamamen soyutlayıp, sosyal aktivitelerini sportif faaliyetlerini engelleyerek değil aksine tüm bunları planlı ve iradeli bir şekilde hayata geçirmeyi öğreterek çalışma heveslerini pekiştiyoruz. Hayata ve çevresine küstürmek yerine çevresiyle ve hayatıyla barışık başarılı bir genç olabilme kabiliyeti cevherine sahip oldukları gerçeğini gün yüzüne çıkarıyoruz. Sonuç olarak öz güveni yüksek, derslerine daha motive, arkadaşları arasında saygınlığı çokça arttığını hisseden evlatlarınız sizin de yüzünüzü güldürmeye başlamaktadır.

Göktürk'te Boğaziçili hocalardan özel ders mi arıyorsunuz?

Göktürk'te onlarca kurum arasında bizi tercih eden velilerimizin sayısındaki artışa binaen öğretim kalitemizi yükseltme adına Finlandiya, Tayland, Kore, Kanada gibi ülkelerdeki günümüz koşullarına göre dizayn edilmiş ve başarılı sonuçlar sağladığı istatistiksel olarak ispatlanmış öğretim tekniklerini sizlerin geleceği olan çocuklarınız için sürekli özel eğitimlerle donatılmış hocalarımızla sunmaktayız. Göktürk'te ortaokul öğrencilerine matematik özel dersi, Göktürk'te ortaokul 5. Sınıf- 6. Sınıf- 7. Sınıf- 8.sınıf öğrencilerine fen bilgisi özel dersi, Göktürk'te ortaokul öğrencisine özel hazırlanmış bireysel özel ders programlarımızdan faydalanmak için sizleri de Ekol Ders kurumuyla tanışmaya davet ediyoruz. Geleceğiniz olan çocuklarınızı başarımız olarak görüyor onların mutluluğuyla mutlu oluyoruz. Göktürk'te ortaokul öğrencisi için özel ders veren Boğaziçi Üniversitesi mezunu yada öğrencisi genç, dinamik tecrübeli hocalarımızla Ekol Ders danışmanlığında çalışmaya başladığınızda bizleri yeniden gururlandıracağınızı bilmek dahi işimizi zevkle icra etmemize yetmektedir.

Sürekli motivasyonu diri tutan öğrencisiyle rahat uyum sağlayabilen bir sistemin parçası olmak artık sizlere de çok yakın!
Başarılarla dolu akademik hayat dileriz.

EKOL DERS...