Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürkte Teog özel ders


Göktürkte Teog özel ders

Göktürk'te Teog özel ders için tecrübeli öğretmenler için geç kalmadan iletişime geçin. Teog sınavı gibi zorlu bir maratonda çocuğunuz için en iyisi tecrübeli bir öğretmenden yardım almaktadır. Ekol Dersin Boğaziçili ve Teog konusunda uzman özel ders öğretmenleri ile tanışınca ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Teog sınavına etkili bir program ile çalışarak daha iyi sonuçlar alacaktır. Liseye kayıt yaptırabilmek için Teog puanınız yüksek olması gerekli. Eğer iyi sonuç alamazsanız vasat diye tabir edilen okullara kayıt yaptırmak zorunda kalacaksınız. Onun için geç kalmadan Ekol Ders ile irtibata geçerek Teog programlarına başlayabilirsiniz.

Göktürk'te Teog özel ders için Boğaziçili hocalar

8. Sınıf öğrencilerinin gireceği Merkezi Sistem Ortak Sınavları yaklaşıyor.. Sınav stresinin arttığı bu dönemlerde biz Göktürk Teog özel dersleri ekibimiz ile yanınızdayız.  Değerli Veliler;Büyük özverilerle yetiştirdiğiniz çocuğunuzun, kaliteli bir Özel Lise veya Devlet Lisesi’ne (Anadolu veya Fen Lisesi) yerleşebilmesi için sene başından beri hep birlikte mücadele veriyoruz.. Konuların işlenmesi, öğrencilere yeterli sayıda ve uygun nitelikte soru çözdürülüp pratik yaptırılması, anlamakta güçlük çektikleri konuların tekrarı yanında tabii ki çocuklarımızın sınava psikolojik yönden hazırlanmalarına da büyük önem veriyoruz. Yaptığımız, TEOG Deneme Sınavları ile de tecrübelerini artırdık, bilgilerini doğru aktarmalarını öğrettik.Kıymetli öğrenciler; TEOG sınavında başarılı olmanın anahtarını sizinle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Teog özel derslerinden sonra ‘’TEOG sınavına nasıl çalışmalıyım? TEOG sınavından yüksek puan almak için ne yapmalıyım? TEOG’a nasıl hazırlanmalıyım?’’ gibi tüm sorularınızın cevabını almış ve rakiplerinize göre avantajlı olarak başlamış olacaksınız. Yanlış duymadınız, bu sınavda başarılı olmanız için uymanız gereken ilk kural, uzman kadromuzdaki öğretmenlerle birlikte dersi derste öğrenmektir. Neden? Çünkü Milli Eğitim Bakanlığı hazırlamış olduğu tüm soruları okulda işlenen konulardan sormaktadır. Bu durumda, okulda işlemiş olduğunuz konuları iyi öğrenmek, öğretmeni iyi dinlemek ve derse aktif olarak katılmak sizin için çok önemlidir.

Göktürk'te Teog özel ders için uzman hocalarımız ile irtibata geçin.

Alanında uzman ve deneyimli branş öğretmenleri Göktürk TEOG özel dersi vermektedir. Göktürk Teog özel dersi temel eğitimden orta öğretime geçişte, öğrencilerini ortak sınavlara hazırlıyor. Merkezimiz, uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerimizin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, sosyal ortamda ilgi duydukları aktiviteler için, eğitimci kadrosu öğrencilerin ferah ve eğlenceli bir ortamda bulunmalarına dikkat çekiyor. Öğrenci merkezli, öğrencinin ilgi ve dikkat düzeyini göz önüne alarak; hedef ve beklentileri doğrultusunda, seviyesine uygun ve bu seviyeyi daha da yükseğe çıkartarak sınavlara daha iyi hazırlanmak isteyenlerin tek adres Göktürk teog özel dersleri sizlerle
Yeni dönemde bu başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerimizi sevgi ve heyecan ile bekliyoruz.