LGS online özel ders


LGS online özel ders

LGS yani Liselere giriş sınavı hazırlık sürecinde yapılan yoğun çalışmalar iyi bir Liseye girebilmek için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. LGS'de özellikle Matematik Fen ve Türkçe dersleri şüphesiz öğrencilerin maksimum nete ulaşmalarında en çok takıldıkları derslerdir. LGS geçmiş sınavlarında birinci olmuş öğrenciler dahi özellikle matematik sınavlarında başarılı olmayı ancak düzenli, sürekli ve doğru çalışma stratejisine borçludurlar.

Günümüz koşullarında her ne kadar corona virüs sebebiyle evlerimize kapanmış olsakta Ekol Ders ekibi olarak bu süreç içerisinde de size profesyonel LGS matematik online özel ders desteği sunmaktayız. Teknolojik altyapımız % 100 birebir matematik özel ders kalitesinde ders imkanı sunmaktadır. Online özel ders sistemine 7 yıl önce yurt dışında okuyan öğrencilerimize destek olabilme ihtiyacı gereği başlamış olmamız, bu alanda kendimizi de en gelişmiş online özel ders platformu kurmaya götürmüştür.

LGS online özel ders desteği

LGS ye sayılı günlerin kaldığı şu vakitlerde işin ciddiyetine hakim alanında uzman yetkin özel ders veren öğretmenlerimiz sizin de çok değerli çocuklarınızı mutlak başarıya taşıyacak donanıma sahip profesyonel eğitimcilerdir. Online matematik özel ders hizmetimiz sayesinde corana virüs salgını sürecinde siz değerli velilerimiz ve çocuklarınız başta olmak üzere değerli öğretmenlerimizin de sağlığını güvence altına alarak eğitime aksamaya sebebiyet vermeksizin devam etmiş bulunmaktayız.

Bu süreçte 270'i aşkın Öğrencimize online ders verdiğimizi ve nihayetinde tamamına yakınından normal özel ders sürecine döndüğümüzde dahi belli aralıklarla online matematik özel dersi almaya devam etmek istediklerini paylaşmaktadırlar.

Özellikle Robert Kolej, Üsküdar Amerikan Koleji, Koç Lisesi gibi okullar başta olmak üzere diğer özel okullar ve Fransız Liselerine bugüne kadar yüzlerce öğrenci yerleştirmiş olmanın verdiği öz güvenle LGS 2020 hazırlık sürecinde de en doğru adreste müfredata hakim Boğaziçi Üniversitesi mezunu tecrübeli özel ders veren matematik Fen, Türkçe, İngilizce ve sosyal özel ders öğretmenlerimizle mutlak başarıya ulaşmamız için yanınızdayız.

Online özel ders öğretmeni

Şüphe yok ki hayatta riske edilmeyecek en önemli şeylerin başında hayatının kalan sürecinin tamamını etkileyecek olan LGS ye en donanımlı alanında yetkin ve tecrübelerini referanslarıyla taçlandırmış öğretmenlerle çalışmak gelmektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. Yalnızca özel ders almak için değil ücretsiz LGS danışmanlığı almak için de o gün içerisinde bizimle içtenlikle iletişim kurabilirsiniz.