Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Matematik Özel Dersleri


Göktürk Matematik Özel Dersleri

Matematik bugüne kadar sizin için işkenceden başka hiçbir şey ifade etmiyor muydu? Geçer not almak için çırpınan, kurtulduktan sonra ise bir daha ömür boyu adını dahi ağzınıza almak istemeyen bir öğrenci miydiniz? Yoksa halen öyle misiniz? Bu kaderiniz değil. Velilerimizin de, öğrencilerimizin de kaderi değil. Matematik korkusu yalnızca kalitesiz eğitim ve bilinçsiz eğitmenlerden dolayı ortaya çıkar. Yoksa siz de matematik öğretmenini sevmeyenlerden miydiniz? Ne tesadüf!

 

Matematik özel dersleri sizleri matematikle barıştırmak ve içinizde yatan matematik sevgisini ortaya çıkarmak için özenle planlanmış derslerdir. Bünyemizdeki kalifiye öğretmenlerle matematikten nefret eden, hatta çevresi tarafından sadece kötü notlar aldığı için “başarısız” ilan edilen öğrencilerimizi matematikle tekrar tanıştırmayı öneriyoruz. Matematiğin ilgi ve keyifle dinlenildiğinde aslında ne kadar kolay ve zevkli olduğunu değerli öğrencilerimize gösteriyoruz. Böylece başta üniversiteye giriş sınavı olmak üzere neredeyse tüm sınavlarda başarının esas koşulu olan matematik, özel ders hizmetlerimizle beraber öğrencilerimiz için çocuk oyuncağına dönüşüyor. Yalnızca YGS-LYS değil,  TEOG, SAT, IB, AP gibi hayati sınavlardaki başarının altında sağlam bir matematik eğitimi yatıyor. Biz de tecrübeli ve özenli kadromuzla sizlere bu eğitimi sağlamak istiyoruz.

Bünyemizdeki matematik özel dersleri başta Boğaziçi Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş ve çeşitli alanlarda tecrübe kazanmış kalifiye özel ders ekibimiz tarafından sağlanıyor. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip en doğru eğitim modelini seçiyoruz. Bu sayede her bir öğrenci için ayrı ayrı, nasıl daha kolay ve keyifli bir öğrenim deneyimi yaşayacaklarsa o şekilde özel ders hizmeti sunuyoruz. Matematikle arasındaki mesafeyi aşan öğrencilerimiz ise geri kalan hayatlarında matematik alanında başarı göstermeye oldukça eğilimli hale geliyorlar. Siz de matematikle aranızdaki buzları eritmek istiyorsanız biz buradayız!