Robert Kolej öğrencisine matematik özel ders

Robert Kolej akademik altyapısı, vermiş olduğu eğitimin kalitesi ve sunmakta olduğu uluslararası sosyal projeler ile dünyanın hatırı sayılı okullarından bir tanesidir. 


9. sınıf Lise takviye Matematik Özel Ders

Liseye ilk adımın atıldığı 9. Sınıf an itibarıyla akademik temellerin atılmaya başlandığı en kritik sürecin de başlangıcıdır. Covid 19 pandemi sürecinde okullarından uzak kalmış binlerce öğrencimizin eksik kalan konularını tamamlamak için özel programlar uygulamak zorunda kalınmıştır. 


Bilfen Koleji 7.sınıf ve 8.sınıf LGS hazırlık Matematik özel ders

Lgs hazırlık süreci son 5 yıldır eski sınav sistemlerinin ötesinde bir çehreye bürünmüş durumdadır. Kavramsal analiz yapma yetisini maksimum düzeyde gerektiren sorular öğrencilerin de maksimum performansla çalışma zorunluluğunu beraberinde getirmiştir. 

Robert Koleji kazanan öğrencilerin yarısına yakınının yetiştiği Bilfen Koleji de önümüzdeki yıl itibarıyla 8.sınıf öğrencilerine haftanın 7 günü program uygulamaktadır. Haftasonu cumartesi ve Pazar günleri 12 ye kadar var olan Bilfen Koleji 8.sınıf ders programı Hafta içi günlerde de Cuma günü 15:00 da bitmekte olup kalan günlerde 17:00 sonrasında sonlanmaktadır.


Göktürk Matematik Özel Ders

Göktürkte yaşıyor ve matematik özel ders desteği almak mı istiyorsunuz? Kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Boğaziçi Üniversitesi mezunu profesyonel danışman ve matematik özel ders öğretmenleri Hisar Okulları, Robert Kolej, Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Açı Okulları ve daha onlarca okulda okuyan ve mezun referanslarımız. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz yetkin eğitim kadrosu. Yalnızca özel ders desteği değil aynı zamanda çocuğunuzun ergenlik döneminde sosyal hayatının planlamasını da yapıyoruz.


LGS fen bilimleri konuları

LGS fen bilimleri konularını tam olarak öğrenmeden ders programı çıkarmayın. LGS dersleri arasında gerek özel okul ve kolejler gerekse devlet liselerine girişte en çok puan getiren derslerden bir tanesi olan fen bilimleri dersi sınav konuları ve bu konulara çalışma stratejilerini paylaşıyoruz. LGS fen bilimleri konuları inceledikten sonra tablonun altındaki konu açıklamalarını okumanızı tavsiye ederiz.


LGS matematik konuları

LGS matematik konularının her birine ayrı ayrı nasıl çalışılması gerektiğini izah edelim. İlk adım konu anlatımı kısmının tamamlanması, varsa ön koşullu konuların yani birbirini bağlayan konulardan ilkinin öğrenilmesi sonra ikinci konunun öğrenilmesi şeklinde olmalıdır. İkinci adım ise çözümlü sorularla soru çözümüne başlamak olmalıdır. Üçüncü adım soru kitaplarından sorular çözmek olacaktır. LGS  matematik konularına ilk konulardan itibaren gerekli önemi verdiğiniz zaman başarılı sonuçlar alacağınızı unutmayın.


Öğrenciden özel ders

Öğrenciden özel ders almak için en doğru yer Ekol Özel Ders. Öğrenciden özel ders veren öğretmen olarak çalışan kişilerin hepsi Boğaziçi Üniversitesinde eğitim alan kişilerdir. Üniversite öğrencisinden özel ders almak için bir çok nedeniniz olabilir. Üniversite öğrencileri yakın bir zamana kadar onlarda ilkokul, ortaokul ve lise sıralarında bulundukları için çocuklarınızı daha iyi anlayacaklardır.


LGS özel ders

LGS özel ders için Ekol Özel Ders tam aradığınız adres. LGS özel ders alanında uzun yıllar özel ders veren Boğaziçili öğretmenlerimizin etkili ders anlatımları ve öğrencilere pozitif yaklaşımları sayesinde yüzlerce öğrencimizin iyi bir lise kazanmalarına yardımcı oldular. LGS, Lise Geçiş Sistemi matematik, Türkçe, fen bilimleri, İnkılap tarihi, İngilizce ve din kültürü gibi bir çok dersi barındıran kapsamlı bir sınav olduğu için uzun çalışma gerektiren bir sınavdır. LGS özel ders desteği ile çocuklarınız bu zorlu sınavı daha başarılı bir şekilde geçireceklerdir. 


YKS matematik özel ders

YKS matematik özel ders mi arıyorsunuz? YKS matematik özel ders için en doğru adrese geldiniz. YKS matematik özel ders veren öğretmenlerimizin hepsi Boğaziçi Üniversitesi mezunu tecrübeli matematik öğretmeni. Tecrübeli matematik YKS matematik özel ders öğretmenlerimizden özel ders almak için geç kalmayın. Sizler de matematik dersine karşı olan ön yargılarınızı kırmaya hazır mısınız? Bizler sizlerin bu derse karşı olan tüm ön yargılarınızı kırmaya ve sizleri matematik dersi ile kaynaştırmaya geliyoruz. Ekol özel ders merkezi olarak bu konuda oldukça iddialıyız. Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan matematik özel dersi veren seçkin eğitimci kadrosu ile sizleri matematik dersinde daha ilerilere taşımaya geliyoruz.


YKS özel ders

YKS özel ders verenler- öğretmenler- hocalar mı arıyorsunuz? YKS özel ders verenler- öğretmenler- hocalar için en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezidir.  Kurumumuzda ilkokul birinci sınıftan üniversite son sınıfa kadar her alana yönelik özel dersler verilmektedir. Özel derslerin başarılı olabilmesi için alanında uzman ve deneyimli hocalarla çalışmak çok önemlidir. Bu yüzden bizler özel ders hocalarımızı seçerken çok titiz bir süreç yürütüyoruz. Kurumumuzda çalıştığımız hocaların tamamı Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş ya da görmektedir. Bunun yanı sıra hocalarımızın tamamı alanında uzman, deneyimli ve öğrencilerle iyi iletişim kuran kişilerdir. Ekol Özel Ders Merkezinde alacağınız YKS özel derslerle çocuklarınız konuları hızlı bir şekilde öğrenecek, eksiklerini kapatacak ve çok daha başarılı olacaklar. Bundan şüpheniz olmasınız.


Ataşehirde özel ders verenler öğretmenler

Ataşehirde özel ders verenler denilince ilk akla Ekol Özel Ders gelmektedir. Ataşehirde özel ders veren öğretmenlerimizin tamamı Boğaziçi Üniversitesinde eğitim görmüş kişilerdir. Ataşehirde TEOG YGS LYS SAT IB AP özel ders hizmetimiz ile mutlaka tanışın.Ataşehirde özel ders öğretmeni

Ataşehir’de Boğaziçili özel ders öğretmeni ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Matematik, geometri, fizik ve diğer konuları uzun vadede kalıcı bir biçimde anlatıyoruz. Matematik, geometri ve fizik konularını kolay hatırlanacak şekilde ezberletmeden öğretiyoruz. Bu işin sırrı konunun formüllerini ezberletmek yerine mantığını anlatmaktır. Matematik özel dersinde öğrenciye günlük hayattan örnekler vererek konunun pekişmesini sağlarız. Matematik konularında geçen formüllerin nerede kullanılacağını bilen öğrenci evde test çözerken veya sınavda formülü kolaylıkla anımsayacaktır.


2017 2018 LYS konuları neler?

2017 2018 LYS konuları neler? 2018 LYS matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, tarih, coğrafya 1 2, yabancı dil, felsefe ve din konuları neler? 2017 2018 LYS sınavı 10 Haziranda ilk oturum son oturum da 17 Haziranda yapılacak. LYS konuları LYS 1, LYS 2, LYS 3, LYS 4 ve LYS 5 olmak üzere beş farklı puanlama türüne göre değişiklik gösteriyor. 


2017 2018 YGS konuları neler?

2017 2018 YGS konuları neler? 2017 2018 YGS matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, tarih, coğrafya, felsefe ve din konuları neler? 2017 2018 YGS ÖSYM tarafından 11 Mart 2018 yılında saat 10:00 te yapılacak. YGS de toplamda 160 soru sorulacaktır. Toplam verilen süre 160 dakika. YGS, yerleştirme puanın %40 ına sahip. Onun için bütün öğrenci grupları sayısal, eşit ağırlık ve sözel bölüm öğrencileri için ortak olan YGS sınavı çok önemli sınavdır. 


2017 2018 TEOG konuları neler?

2017 2018 TEOG konuları neler? 2017 2018 TEOG matematik, fen bilimleri, Türkçe, İnkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü konuları neler? TEOG sınavı öğrencilerin eğitim hayatındaki en önemli sınav. Çocuklarınızın TEOG sınavından alacağı puan ile lise tercihi yapacaklar. İyi bir lisede eğitim almaları çocuklarınızın iyi bir üniversiteyi kazanma şansını artırır. Bu duruma bakınca TEOG sınavının ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.


Fizik özel ders öğretmeni

Fizik özel ders öğretmeni öğrencilerin okuldaki Fizik dersinde anlamadıkları ya da anlamakta güçlük çektikleri konuları okul dışı boş zamanlarında öğreten öğretmen olarak algılanmaktadır. Her ne kadar bir Fizik özel ders öğretmeninden beklenti Fizik dersinde anlaşılmamış konuları anlatmak olsa da bu konuları nasıl anlattığı, nasıl bir strateji izlediği de önemli durumlardandır. Fizik özel ders öğretmenleri olarak öğrencinin algılama tarzına uygun öğretim stratejisi uyguluyoruz. Her bireyin öğrenme stili farklılık gösterebileceği gibi dersi işlediği andaki ortamın atmosferi, odanın düzeni, öğrencinin psikolojisi, derse yaklaşımı varsa daha önce edindiği pozitif veya negatif tecrübeler ve dersin işleneceği gün ve saat kavramları tamamı dersin anlaşılmasını etkileyecek faktörlerdir.


LYS netleri nasıl yükseltilir?

LYS netleri nasıl yükseltebiliriz? LYS, 5 farklı oturumda gerçekleştirilen her bir öğrencinin en az iki oturuma katılması gereken sınavlardan oluşmaktadır. MF, TM, TS ve DİL puan türlerinde tercih yapmayı planlayan öğrencilerin kendisi için elzem olan derslerden gerekli olanlarına katıldıkları puan türleri LYS1, LYS2, LYS3, LYS4 ve LYS5 diye adlandırılmaktadır. MF puan türlerinden MF1, MF2, MF3 ve MF4 puan türlerinde öğrenciler 80 sorudan oluşan matematik-geometri soruları ile Fen sorularından oluşan Fizik2, Kimya2 ve Biyoloji2 testlerinden sorumlu oldukları puan türleridir.


YGS netleri nasıl yükseltilir?

YGS netleri nasıl yükseltilir? YGS üniversiteye hazırlanmakta olan öğrencilerin girmiş olduğu ilk sınavdır. Süreç ise yıllar öncesinden başlayan bilgileri içermektedir. Özellikle 9. sınıf konularının yoğun olarak sorulduğu sınavdır. Örnek olarak tüm öğrencilerin puanlarını etkileyen YGS Matematik sorularının yaklaşık yüzde 75 i 9. sınıf Matematik konularından gelmektedir. Öğrencilerden hedefi yüksek olanlar kaliteli bir üniversitede istedikleri bölümü kazanmak isteyenler son sınıfa gelmeden YGS konularını bitirdiğinde son derece rahat bir şekilde çalışmalara devam etmektedir.


TEOG netleri nasıl yükseltilir?

TEOG netlerini yükseltmek için ne yapmalı? Yüz binlerce öğrencinin kaliteli bir liseye girebilmek için ter döktüğü TEOG sınavında net sayısını artırmak için öncelikli olarak konu eksikleri tam manasıyla kapatılmalıdır. Öğrenciler klasik TEOG tarzı soruları ezberlemek yerine konuyu tam manasıyla anlamalıdırlar. TEOG Matematik ve TEOG Fen Bilimleri dersleri başta olmak üzere öğrenciler soruyu çözmek için benzer tarzda onlarca soru çözmeye itildiği eğitim programlarının içine itildiği duyulan haberler arasındadır. Bu öğrencileri çok bunaltmakla kalmayıp sosyal hayattan da soyutladığı için farklı bir buhran sebebi olmaktadır.


LYS açık uçlu soru nedir?

LYS açık uçlu soru nasıl olacak? 2017 yılında yapılan LYS sınavı itibarıyla öğrenciler açısından değişik bir sistem olan açık uçlu sorular sorulmaya başlanmıştır. Her bir LYS sınavında 3 adet açık uçlu sorunun sorulacağı sınavlarda yanlış cevaplar doğru cevaplardan götürmeyecektir. LYS 1 sınavı 2017 yılında yapılan sınav itibarıyla tek test olarak uygulanmaya başlanmış olup 80 sorunun tamamı matematik ve geometri sorularından oluşmaktadır. 


TEOG açık uçlu soru nedir?

TEOG açık uçlu soru nedir? 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında yapılacak olan TEOG sınavının önceki yıllarda yapılmış TEOG sınavlarından farklı formatta olması planlanmaktadır. Eski sistemde yapılan son TEOG sınavı olan 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı TEOG sınavında 17 bin öğrencinin tam puan alarak birinci olması özel okullar ve devlet liseleri arasında en çok tercih edilen okulların puan skalasına göre değil yaş ve okul notlarındaki teferruatlar dikkate alınarak yerleştirilmesine sebep olmuştur.


TEOG özel ders öğretmeni

TEOG özel ders öğretmeni öğrencilere TEOG hazırlık sürecinde ne kadar destek olabilir ? TEOG özel ders öğretmeninden beklentiler neler olmalı?


KPSS Ortaöğretim Konuları Neler?

KPSS orta öğretim konuları genel kültür ve genel yetenek sınavı olarak iki ana başlıkta toplanıyor. KPSS ortaöğretim sınavları çift yıllar yani 2016, 2018 gibi çift yıllarda kısacası iki yılda bir yapılan bir sınavdır. Orta öğretim yani lise mezunlarının girebildiği sınavdır. KPSS orta öğretim sınavının amacı lise mezunlarına kamuda istihdam sağlaması için ÖSYM tarafından merkezi sınav olarak yapılan bir sınav türüdür. Devlet dairelerinin farklı bölümlerinde işe eleman alımları sırasında en fazla dikkat ettiği sınavdır. Bazı bölümler sadece sınav ile de alım yapıyor.


ALES Konuları Neler?

ALES konuları genel olarak mantıksal işlemleri barındıran bir sınav türüdür. ALES sınavında sorulan sorular sayısal ve sözel olarak iki gruba ayrılır. Her iki grupta salt bilgiden ziyade rasyonel ve mantıksal düşünme soruları ağırlıkta gelir. ALES nedir? ALES en basit tanımı ile 4 yıllık (lisans) mezunlarının yüksek lisans eğitimi almaları için girmeleri gereken bir sınavdır. Diğer yandan üniversitelerde öğretim görevlisi, okutmanlık, araştırma görevlisi gibi pozisyonlara girmek için de şart koşulan bir sınavdır. 


DGS Konuları Neler?

DGS; Dikey Geçiş Sınavı, ÖSYM tarafından her yıl düzenli olarak temmuz aylarında Türkiye geneli yapılan bir sınavdır. DGS meslek yüksek okullarından veya açık öğretim 2 yıllık programlardan mezun olan öğrencilerin 4 yıllık fakülteye dikey geçiş yapmaları için girmesi gereken bir sınav. DGS sınavı sözel ders sayısal olmak üzere iki temel grubu içermektedir. Ağırlıklı olarak matematik ve Türkçe derslerini barındırıyor.


Matematik özel ders öğretmeni

Matematik özel ders öğretmeni öğrencilerin ilkokuldan itibaren üniversiteye kadarki süreçte matematik derslerinde destekçisi olan özel öğretmenlerdir. Matematik dersleri okulda MEB. müfredatına uygun öğretilen fakat sınıf ortamında farklı sebeplerle öğrencilerin algılamakta sıkıntı yaşadığı konular olduğunda akabinde daha büyük sıkıntılar doğuran bir derstir. Bu sebeplerden bazıları öğrenci bir ya da birkaç gün sağlık sıkıntısı sebebiyle okula gelememiş olduğu için konuyu kaçırmış olabilir ve sonraki konu kaçırdığı konuyu anlamadan anlaşılamayan bir konudur. Bu durumda öğrenci kümülatif bir şekilde matematik dersinde eksik kalmaktadır. Matematik özel ders öğretmeni ihtiyacınızı Boğaziçi Üniversitesi mezunları arasından yetkinliği ve performansı maksimum seviyede olan öğretmenler seçilerek kurulmuş Ekol Özel Ders öğretmenlerinden destek alarak aşabilirsiniz. 


YGS-1-2-3-4-5-6, MF-1-2-3-4, TM-1-2-3, TS-1-2 ve DİL-1-2-3 LYS 1-2-3-4-5 nedir?

YGS-1-2-3-4-5-6, MF-1-2-3-4, TM-1-2-3, TS-1-2 ve DİL-1-2-3 LYS 1-2-3-4-5 puan türleriyle ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevabını vermeden önce YGS ve LYs nin ne olduğunu bilmek daha iyi olur. YGS ilk basamak sınavı eski adıyla ÖSS nin yerine geçmektedir. LYS de son basamak olan ÖYS nin yerine geçmektedir. LYS nin ÖYS den farkı LYS kendi içinde farklı 5 puan türü var. Fakat LYS girebilmek için YGS sınavından 180 barajını aşmanız gerekli. YGS barajını açtıktan sonra haziran ayında yapılacak olan LYS oturumlarına girmeniz gerekli. Hangi oturuma gireceğinizi üniversitede seçeceğiniz bölümlerin hangi puan türüyle alacaksa o oturumlara girmeniz gerekli.


12. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Lise 4. sınıfta hangi dersler var sorusunun cevabını hemen yazımızın altında sizinle paylaşırken bu yıl nasıl bir yıl olacak bunun üstünde durmak isteriz. YGS ye 7 ay kala yani Ağustos ayı içerisinde yapılacak çalışmalar size çok büyük artı değer katacaktır. Ağustos ayında tatil döneminde iken ciddi hedefi olup bu hedefe emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler YGS konularını bitirme adına kararlı çalışmalara başlamalıdırlar. Artık tatil modundan çıkmanın zamanı geldi. Ağustos ayında YGS soru çözüm kampı modunda çalışan öğrenciler ilk etapta sıkılabilirler. Fakat unutulmaması gereken gerçek şudur ki sıkılsanız dahi çalışma dirayetini kaybetmeyen öğrenciler hedefine varmaktadır. Sınavlara sayılı günlerin kaldığını unutmadan kendinizi deşarj etmek için de bir şeyler yaparak kendinizi sınav temposunda tutmalısınız. Çözemediğiniz her soruyu mutlaka çözümlü hale getiriniz. 


11. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Lise 3. sınıfta hangi dersler var sorusu en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Yazımızın alt kısmında bu listeyi tüm okul programları için ayrı ayrı ve detaylıca sizinle paylaşıyoruz. Lise 3. Sınıf öğrencilerin artık lise hayatına adaptasyon sürecinin bittiği üniversite sınavı hazırlık temposuna girdikleri bir yıl olarak göze çarpmaktadır. 11. Sınıfta okuyan öğrencilerin okul derslerini düzenli bir şekilde en yüksek notları alarak sürdürmesi en önem vermeleri gereken durumlardan bir tanesidir. Ağırlıklı orta öğretim başarı puanlarının hesaplanması sürecinde okul notları milyonlarca rakiplerinizin arasında sizi üst sıralara taşımakta aktif rol oynayan emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz en önemli faktörlerden bir tanesidir.


10. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Lise 2. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat sorusunun cevabını öğrenmek isteyen tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizle içeriğin alt kısmında detayları bütün okul programları için paylaşıyoruz. 10. Sınıf öğrencilerin üniversite sınavlarına bir adım daha yaklaştıkları ve ciddi hedefi olan öğrencilerin okul derslerine verdikleri önemin ciddiyetinin anlaşılması ve buna göre disiplinli çalışmalara başlamalarının yanı sıra geçen yıl yani 9. Sınıf derslerinin konularını da periyodik olarak tekrar ettikleri bir yıldır. 10. Sınıf öğrencilerinin derslerdeki tüm detayları anlayarak kavramaları gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki okul öğrenme yeridir. 


9. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

9. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? Lise 1. sınıfta hangi dersler var sorularının cevabını tüm okul programları için alt kısımda bulabilirsiniz. 9. sınıf dersleri öğrencilerin lise hayatının yoğunluğunu hissetmeye başladığı, orta okul rahatlığının sona erdikten sonraki ilk adımdır. 9. sınıf dersleri özellikle temel dersler grubunda değerlendirildiğinde YGS diye adlandırılan üniversite giriş sınavlarından birinci sınavda çıkan soruların yaklaşık % 75 inin sorulduğu konuları içermektedir. YGS sınavının % 40 etkili olduğu düşünüldüğünde 9. sınıf derslerinin ne kadar etkili olduğu anlaşılacaktır.


8. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

8. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 8. sınıf TEOG dersleri neler?  Orta son diye de adlandırdığımız 8. sınıf öğrenciler açısından eğitim hayatları boyunca en büyük yarışın içine girdikleri en tempolu yıl olmaktadır. TEOG çalışmalarının hız kazandığı yıl olan 8. sınıfta düzenli ve programlı bir çalışma sistemiyle öğrenciler 6 temel dersten konu eksiklerini düzenli bir sıraya göre takip etmeli bu eksikleri giderdiği gibi ardından çokça soru çözülmelidir. TEOG çalışmalarında çok soru çözülmesinin amacı öğrenciyi gelebilecek tüm soru tarzlarına hazır tutmaktır.


7. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Ortaokul 3. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 7.  sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? Orta Okul 3. sınıf olarak literatürlerde yerini almış olan 7. sınıf dersleri öğrencilerin ciddi çalışma temposunu sürekli ve zorunlu kılmaktadır. Orta okulda ciddiyetin en çok artığı sınıf olan 7. sınıfta Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe dersleri ağırlıklı olmak üzere öğrencilerin çalışma sistemi kazanması gereken bir yıl TEOG öncesi son yıldır. Yeni TEOG sınav sisteminde açık uçlu soruların da sorulmasının gündemde olduğu zaman dilimindeyiz. 17,000 tane öğrencinin birinci olduğu TEOG sınavlarını daha seçici hale getirebilmek için sistem değişikliği üzerinde durulmaktadır. Zemini iyi hazırlanan bir öğrenci akademik olarak rahat başarıya ulaşabilecektir.


6. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Ortaokul 2. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 6. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 4+4+4 eğitim sisteminin faaliyete girmesinden sonra orta 2 diye adlandırılan 6. sınıf derslerinin listesini ve haftalık ders saat programını sizinle paylaşıyoruz. Bu derslerin tamamı öğrenciler için son derece önemlidir. Öncelikle kaliteli bir liseye geçiş sürecinde 6. sınıf ders notlarının puan hesaplamaya etkisi göz önünde bulundurulduğunda tüm derslere aynı ehemmiyetle yaklaşılması gerektiği gerçeğiyle yüz yüze gelmekteyiz.


5. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

Ortaokul 1. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 5. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? İlkokulun bitip ortaokulun başlamış olduğu orta 1. sınfı başka bir deyişle 5. sınıfta öğrencilerimizin de ilk defa yoğun bir ders çalışma programına adaptasyon süreci başlamış durumdadır. Orta birinci sınıfta temel derslerin yanı sıra yan dersler de çok önemli bir hale gelmiş bulunmaktadır. Özellikle Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Yabancı Dil dersleri en önemli derslerdir. TEOG öncesi ilk dönemeç olan 5. sınıfta öğrenciler ortaokula adaptasyon süreci içerisindedir. 


4. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

İlkokul 4. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabı bu sayfada mevcut. İlkokul yıllarının son dönemeci olan ilkokul 4. sınıfa gelmiş bulunmaktasınız. Öğrenciler açısından akademik olduğu kadar psikolojik bir geçiş süreci anlamına da gelen ilkokul 4. sınıf en çok dikkat edilmesi gereken yıllardan bir tanesidir. 4 yıllık belki de okul öncesi yılı ile birlikte 5 yılı birlikte geçiren öğrencilerin bir kısmı orta okula farklı bir okulda devam edeceği için öğrenciler alıştıkları arkadaşlarından ayrılacakları gerçeğiyle yüzleşmeye başlamış bulunmaktadır. Yıl sonunda yapılacak ilkokul mezuniyet töreni ise daha sene başından itibaren akıllarında yer etmiş diğer bir unsurdur. Öğrencilerin tüm bu düşüncelerinin yanı sıra esas önemli olan akademik başarıları için nelere dikkat edilmeli sorusunun cevabına geliyoruz.


3. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

İlkokul 3. sınıf okuma yazma evresinin tam manasıyla kavrandığı, öğrencilerin seviyelerine uygun kitapları ve okuma parçalarını okumaya başladığı ve okudukları metin ve kitaplardan anlamlı sonuçlar çıkarmaya başladığı bir sürecin başlangıç seviyesidir. Matematik ve Türkçe dersinin temel dersler arasında en çok önem arz ettiği yıl olan ilkokul 3. sınıf sürecinde öğrenciler resimli okuma parçaları okuyarak sıkılmadan okuma düzeylerini geliştirmeye başlamalıdırlar. Aynı zamanda Matematik dersinde çarpım tablosunu öğrenmeye başlanmalı yıl sonuna kati surette çarpım tablosunu ezberlemiş olarak varmalıdırlar. 


2. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

İlkokul 2. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat? 2. sınıfta Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Yabancı Dil, Görsel Sanatlar, Müzik, Oyun ve Fiziki Etkinlikler olmak üzere 6 farklı farklı ana dalda ve bir de serbest etkinlik saatleri olmak üzere 7 farklı ders işlenmektedir. Çocuklar 2. sınıfta temel konularda yoğunlaşmaya başlıyorlar. İlk defa görmeye başlayacakları dersler ise yabancı dil ve müzik dersleridir. 2. sınıfta yabancı dil olarak İngilizce eğitimini görmeye başlıyorlar. Daha tam olarak Türkçe dersini kavrayamayan çocuklar İngilizce dersinde zorlanıyorlar.


1. sınıfta hangi dersler var ve kaç saat?

İlkokul 1. sınıfta hangi dersler var ve haftada kaç saat ders işleniyor? İlkokul 1. sınıfta çocuklarımızın eğitim hayatlarında en önemli dönemleridir.Tabi sadece çocuklarımızın değil aynı zaman da velilerimizin de en önemli dönemleri. Çocuklarımız artık büyüdü ve okula başladı. İlkokul 1. sınıf dönemi çocukların gelecek eğitim hayatlarını belirleyecekleri en önemli dönemdir. Bu dönemde çocukların sorunsuz bir şekilde eğitim dönemine adapte olmaları çok önemli. Eğer çocuklar bu dönemde çok ciddi sıkıntı yaşarlarsa gelecek eğitim hayatlarında da çok ciddi sıkıntı yaşarlar.


LYS-1 LYS-2 LYS-3 LYS-4 LYS-5 puan türleri nedir?

LYS-1 LYS-2 LYS-3 LYS-4 LYS-5 puan türlerinin ne olduğunu anlatmadan önce sınav hakkında bilgi verelimÜniversiteye girmek için yapılan iki sınavdan birinci sınav Mart ayında yapılmakta olup YGS olarak adlandırılmaktadır. Haziran ayında yapılan ikinci sınav ise LYS olarak adlandırılmakta olup 5 farklı oturumda gerçekleştirilmektedir. Farklı branşlarda tercihler yapmayı planlayan öğrencilerden herkes tercih edeceği bölümü ilgilendiren LYS oturumlarına girmektedir. İsteyen öğrenciler için LYS sınavlarına girmek konusunda engelleyici bir unsur bulunmamaktadır. Fakat her bir oturumun yorucu etkisi de göz önünde bulundurulduğunda her bir öğrencinin LYS1, LYS2, LYS3, LYS4 ve LYS5 sınavlarından kendi alanlarında gerekli olanlara girmelerini ve enerjilerini etkin bir şekilde kullanmalarını tavsiye ediyoruz. 


LYS DİL-1 DİL-2 DİL-3 puan türleri nedir?

LYS 5 diye adlandırılan dil sınavına giren adaylar arasında rekabet kuşkusuz özel bir amaç yoksa İngilizce bölümler arasında yaşanmaktadır. İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı ve İngilizce Türkçe Mütercim Tercümanlık bölümlerine olan yoğun talepler bu bölümlere giriş koşullarını da bir o denli zorlaştırmaktadır. Yabancı dil artık gelişen ve hızlı değişen dünya için en gerekli konuların başında gelmektedir. Bu kadar yoğun talebin olduğu bir yerde rekabette fazla olacaktır. Peki bu bölümlere girebilmenin anahtarı nedir?


LYS TS-1 TS-2 puan türleri nedir?

TS, TS 1 ve TS 2 olarak iki farklı puanlama türüdür. TS, Türkçe - Sosyal derslerinin kısaltılmış halidir. TS eski dönemlerde ÖSS ve ÖYS dönemlerinde sözel bölüm olarak adlandırılırdı. Okumayı seven ve okumaya önem veren binlerce gencimiz TS 1 ve TS 2 puan türlerinde sınavlara hazırlanmaktadır. YGS sınavının önemi TS grubu öğrencilerimiz için son derece önemlidir. Hemen hemen her TS grubu öğrencisinin rahatlıkla çözebildiği sorulardan oluşan LYS sözel testleri dışında belirleyici unsur YGS de alınacak puan çok büyük önem arz etmektedir.


LYS TM-1 TM-2 TM-3 puan türleri nedir?

Eşit ağırlık puanlama türü olarak bilinen TM1, TM2 ve TM3 yani TM puan türlerinde öğrenciler YGS sınavının ardından girdikleri LYS sınavında en çok puanı Matematik ve Edebiyat dersleri testlerinden alırken Coğrafya 1 testi de üçüncü en önemli test olarak yerini almıştır. TM puan türlerinde hangi bölümü hangi TM puan türünde alacağınızı sizinle paylaşıyoruz. Burada TM puan türlerinden birinde tercih yapacak öğrencilerin en çok dikkat etmeleri gereken nokta kuşkusuz Matematik ve Edebiyat testlerinde çok başarılı olmak olmalıdır. 


LYS MF-1 MF-2 MF-3 MF-4 puan türleri nedir?

LYS MF 1, MF 2, MF 3, MF 4 puan türlerini belirleyen ders kat sayılarını bilmeden ders çalışmak ne kadar yanlış ise hangi bölümü okumak istiyorsanız o bölümün hangi puanla aldığını bilmemekte büyük bir hatadır. LYS MF puan türlerini ve tercih edebileceğiniz bölümleri dikkatlice okuyup ona göre bir çalışma programı çıkarın. LYS sonrası sayısal alanlarda MF1, MF2, MF3 ve MF4 puanıyla öğrenci alan bölümler ve bu puan türlerinin nasıl hesaplandığı bilgilerini sizinle paylaşıyor olacağız. Bu noktada en çok merak edilen konu ise hangi ders ne kadarlık etkiye sahiptir şeklinde sorular olmaktadır. Yani örnek olarak Fizik testi MF3 puan türünde yüzde kaç etkiye sahiptir? Şeklindeki soruların cevaplarını sizinle paylaşıyoruz.


YGS-1 YGS-2 YGS-3 YGS-4 YGS-5 YGS-6 puan türleri nedir?

YGS - 1 ve YGS - 2: ÖSS ve ÖYS döneminde eski ismi ile sayısal puanının yerine geçiyor. YGS -3 ve YGS - 4: ÖSS ve ÖYS döneminde eski ismi ile sözel puanının yerine geçiyor. YGS - 5 ve YGS - 6: ÖSS ve ÖYS döneminde eski ismi ile eşit ağırlık puanının yerine geçiyor. YGS 1 puan türü nedir ne anlama gelmektedir ? YGS 1 puan türü 6 farklı YGS puan türünden ve farklı alanlarda tercih yapıldığında değerlendirmeye alınan puan türlerinden bir tanesidir. Her bir YGS puan türü hesaplanırken tercih yapılacak alana göre YGS deki derslerin yüzdelik olarak ağırlığı değişiklik göstermektedir.


LYS sınavına nasıl çalışılır?

LYS sınavına nasıl çalışmalı? Üniversite sınavının ikinci basamağı olan LYS öğrencilerin alanlarındaki bilgilerini sorgular. Sınav sonucunu yüksek oranda etkilediği için öğrenciler tarafından en fazla ciddiye alınması gereken sınavdır ancak öğrencilerin çoğunlukla yaptığı hatalardan biri LYS'ye gereği kadar emek vermemeleri. YGS'nin tarihinin daha yakın olması öğrencilerin zamanlarının çoğunu YGS'ye çalışarak geçirmelerine sebep oluyor oysa YGS'den LYS'ye kadar olan zaman LYS konularını bitirmeye ve yeterli olmaya yetmiyor. 


YGS sınavına nasıl çalışılır?

YGS ye nasıl çalışacağınıza karar vermeden önce mutlaka YGS nin ne olduğunu mutlaka öğrenin. Ne tür bir sınav ile karşılaşacağınızı bilmeniz de fayda var. Üniversite sınavının ilk basamağı olan YGS öğrencilerin daha çok yorum yeteneğini ölçen bir sınav. Sınava girecekler 4 farklı alandan sorumlu, bu alanların içeriği orta okul ve lisenin ilk yıllarında öğretilenlerden oluşuyor. 160 soruluk sınavın süresi 160 dakika olduğu için öğrenciler zamanı yetiştirme konusunda zorlanıyor.


TEOG sınavına nasıl çalışılır?

TEOG orta okulun bitişiyle öğrencilerin iyi bir lise için 14 yaşlarında hazırlandıkları sınav. Öğrencilerin ilk karşılaştığı önemli sınav olduğu için nasıl bir çalışma programı izleyecekleri konusunda hem öğrenciler hem de veliler emin değil. Binlerce kişinin her soruyu doğru cevapladığı bu sınavda iyi bir liseye girebilmek için olabildiğince az yanlış yapmak gerekiyor. Bunun için de tüm konulara hakim olmak ve stressiz olmak gerekiyor.


Programlı çalışmanın faydaları nelerdir?

Öğrencilik hayatının başlamasıyla birlikte ders çalışmak da hayatın bir parçası oluyor ve çoğu zaman amaç sınavlardan yüksek not almak oluyor. İlkokuldan üniversiteye kadar her yaş grubundan öğrencilerin yaptıkları ortak bir hata var: sınava son dönem hazırlanmak. Bazen son gece, bazen son hafta ama hiçbir zaman dersi almaya başladıkları ilk günden itibaren değil. Son dönem çalışmak kimi zaman o günkü sınavı kurtarsa da...


Bilgisayar oyun bağımlılığından kurtulmanın yolları

Günümüzün hastalıklarından biri de bilgisayar bağımlılığı. Araştırmalar gösteriyor ki her 10 gençten biri bilgisayar oyun bağımlısı. Aileler bağımlılığın ilk dönemlerini çoğunlukla fark edemiyor hatta gençler günün büyük çoğunluğunu evde geçirdikleri için ailelerin içi daha rahat oluyor fakat bilgisayar oyun bağımlılığı da tıpkı diğer bağımlılıklar gibi zararlı.  Bu bağımlılık gençlerin hem sağlığını hem de okul başarısını olumsuz etkiliyor.


8. sınıf TEOG konuları

2017 - 2018 TEOG 1. dönem ve 2. dönem konularını öğrenmeden çalışma programı hazırlamanız doğru olmaz. MEB'in en son güncellemesine göre TEOG sınavında çıkacak olan, matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, din kültürü ve ahlak bilgisi derslerini sizler için derledik.


Özel okul mu devlet okulu mu?

Öğrencilerin ve velilerin okul seçerken en çok ikilemde kaldığı konu: 'Özel okul mu yoksa devlet okulu mu seçmeliler?' Bu ayrım ilkokuldan başlayarak üniversiteye kadar devam ediyor. İkisinin de bazı avantajları ve dezavantajları var, veliler ve öğrenciler bunları düşünüp en doğru kararı vermeye çalışıyor. Okul tercihi hangi seviyede olursa olsun öğrencinin geleceğini doğrudan etkilediği için karar vermek bazen çok zor olabiliyor.


İstanbulda özel ders verdiğimiz semtler

İstanbul'da bütün semtlerinde özel ders veren öğretmen kadromuz mevcut. Alanında uzman Boğaziçili öğretmen kadromuz ile İstanbul'un bütün semtinde evinize gelerek özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli ve kurumsal çalışan özel ders hizmeti almak için en doğru adrese geldiniz.


Akatlarda özel ders öğretmeni

Akatlarda özel ders öğretmeni seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise öğretmenin mezun olduğu üniversitedir. Öğrenciyi eğitecek, en kısa sürede en doğru yolları gösterecek kişinin iyi eğitmenlerden ders almış olması oldukça önemlidir. Öğrencilerin öğretmenden en yüksek miktarda verim alabilmesi için öğretmene saygı duyması, önerilerini önemsemesi gerekiyor. Bunu sağlamak da iyi üniversitelerden mezun olmuş öğretmenlerle daha kolay. 


TEOG sınav stresini nasıl yeneriz?

TEOG sınavı öğrencilerin hayatında girdikleri en ciddi sınavdır. Bu ciddiyet ve rekabetin fazlalığı öğrencinin geleceğini belirleyecek bir sınava girmesi gibi faktörler bir araya geldiğinde TEOG sınav stresi de beraberinde gelmektedir. Şüphesiz kaygıları azaltmakta ilk adım olumlu düşünme becerisini geliştirmektir. Bir olayda bizi endişeye sevk eden olayın kendisi değil, olayı algılayış ve değerlendiriş şeklimizdir.


Etkili ders çalışma yöntemleri

Etkili ders çalışma metodunu etkileyen en önemli faktör ebeveynlerdir. Her ebeveyn çocuklarının iyi bir eğitim almasını ister. Öğrencilerin iyi bir eğitim alabilmesi için kendilerine en uygun bir çalışma metodu çıkarması veya oluşturması gereklidir. Her öğrencinin farklı bir algılama ve kavrama özelliği olduğu için standart bir çalışma metodu hiç bir öğrencinin işine yaramaz. Burada önemli olan öğrencilerin kendilerini ve kapasitelerini çok iyi bilmeli. 


Etilerde özel ders öğretmeni

Etilerde özel ders  veren Boğaziçili öğretmenlerimiz çocuklarınızı hem okul derslerine hazırlıyor hem de TEOG, YGS ve LYS gibi sınavlara hazırlıyorlar. Öğrenciler sınava hazırlanırken okul hedefledikleri üniversiteyi kazanmaları için yeterli gelmeyebiliyor bu durumda konu anlatımı, eksik konu tamamlama ya da yapılamayan soruların çözümlerini öğrenmek için öğrenciler özel ders yoluna başvuruyor. Öğrenciler ve veliler özel ders öğretmenine güvenmek, en iyi verimi elde etmek istiyor.


Leventte - 4. Leventte özel ders öğretmeni

Leventte - 4. Leventte özel ders öğrencilerin okul eğitiminden yeterli verimi alamadıkları noktada eksiklerini kapatmak ve kendilerini ilerletmek için başvurdukları yöntemlerden biri. Hastalık yüzünden kaçırılan dersler olabilir, öğrenci bir dönem öğrenme güçlüğü çekmiş olabilir, öğretmen ile öğrenci arasındaki iletişim öğrencinin o dersi aktif takip etme motivasyonunu düşürmüş olabilir, öğretmen sınıf mevcudundan dolayı öğrenciye ihtiyaç duyduğu ilgiyi gösterememiş olabilir. Bunlar gibi birçok neden öğrencinin derste eksiklik yaşamasına sebep olabilir, bunların yanı sıra öğrenci okulda dersi aktif dinliyor olmasına rağmen konuyu tamamen oturtmak için başka bir öğretmenden de dinleme ihtiyacı duyabilir ya da hedefleri yüksek olduğu için kendini daha fazla geliştirmek isteyebilir.


Göktürkte özel ders öğretmeni

Göktürk'te özel ders öğretmenlerimiz bir çok farklı alanlarda özel ders hizmeti vermedir. Göktürk özel ders öğretmenlerimizin hepsi Boğaziçi Üniversitesi mezunu olup alanında tecrübeli kişilerdir. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile  8 yıldır Göktürk'te özel ders hizmeti veriyoruz. Göktürk'te ilkokuldan lise son sınıfa kadar takviye derslerimiz ve TEOG, YGS, LYS, SAT, AP, IB özel ders hizmetimiz bulunmaktadır.


İstanbulda özel ders öğretmeni

İstanbul'da LGS, TYT, AYT, YKS, SAT, IB ve AP özel ders öğretmeni için bir çok seçenek bulabilirsiniz. Boğaziçili özel ders öğretmeni için neden Ekol Özel Ders?


Sarıyerde özel ders öğretmeni

Sarıyerde TEOG, YGS, LYS, SAT, IB, AP, ilkokul, ortaokul ve lise takviye özel ders veren tecrübeli öğretmenlerimiz ile çocuklarınızın eğitimine katkılar sunuyoruz. Tecrübeli öğretmenlerimizden alacağınız özel ders ile çocuklarınızın eğitim döneminde daha kaliteli eğitim almalarına katkı sağlayabilirsiniz. Boğaziçili öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilerimiz hem okul dönemlerini hem de merkezi sınavlarına daha iyi hazırlanacaklar. Bu zorlu süreçte muhakkak öğrencilerimizin destek alması gerekli. Çocuklarınıza hem özel ders alanında hem de rehberlik desteği verebilecek öğretmenlerimiz Ekol Özel Derste rahatlıkla bulabilirsiniz.


Gayrettepede TEOG YGS LYS özel ders öğretmeni

Gayrettepede TEOG YGS LYS özel ders öğretmeni ararken doğru kriterler belirlemek çocuklarınızın eğitimi için en önemli katkı olacaktır. Tecrübeli özel ders öğretmenleri çocuklarınız eğitim hayatı boyunca en önemli rehberleri olacaktır. İyi bir rehberin yardımı ile çocuklarınız eğitim hayatlarında karşılaşacağı zorlukları rahatlıkla aşacaklardır. TEOG, YGS ve LYS gibi merkezi sınav sistemleri zorlu ve uzun bir maraton olduğu için destek almadan başarıya ulaşmak çok zordur. Sizin en büyük destekçiniz Ekol Özel Dersin Boğaziçili öğretmenlerimiz olacaklardır. Alanında uzman Boğaziçili eğitimcilerimiz, çocuklarınızı TEOG, YGS ve LYS gibi sınavlara hazırlarken nasıl verimli çalışmalarında öğreneceklerinden emin olabilirsiniz.


8.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler

8. sınıf TEOG özel ders öğretmeni için bir çok seçenek bulabilirsiniz. TEOG özel ders öğretmeni bulurken dikkat etmeniz gereken özellik tecrübesi ve öğrencilere yaklaşımı olmalı. Tecrübeli öğretmenler her zaman öğrencilere daha fazla yardımcı olacaklardır. TEOG sınavı için disiplinli bir çalışma programı hazırlayacak öğretmenler siler için çok daha faydalı olacak.


Şişlide TEOG YGS LYS özel ders öğretmeni

Şişlide TEOG, YGS, LYS özel ders öğretmeni için bir çok alternatif bulabilirsiniz. Şişli semti İstanbul'da en fazla özel etüt merkezlerinin hizmet verdiği bir yer. Onun için bir çok özel ders öğretmeni seçeneği bulabilirsiniz. Özel öğretmeni için karar vermeden önce amacınızın tam olarak ne olduğuna karar vermek gerekli. Sadece TEOG YGS LYS sınavına yönelik bir çalışma mı yoksa iyi bir çalışma metodunu benimsemelerini mi sağlamak? Eğer sadece TEOG YGS LYS sınavına yönelik bir çalışma programı ise geç kalmadan hemen tecrübeli bir öğretmen ile görüşüp çocuğunuz için çalışma programı oluşturmanız gerekli.


Boğaziçiliden özel ders

Boğaziçiliden özel ders almak neden bu kadar çok önemli. Sizde mutlaka arama motorlarında Boğaziçiliden özel ders diye aradığınız için size bu sayfayı getirdiler.


8. sınıf LGS özel ders öğretmeni

8. sınıf LGS özel ders öğretmeni ararken nasıl bir kriteriniz var? Kriterlerinizi belirlerken asıl ihtiyaçlarınızın ne olduğunu tespit etmek gerekli. LGS 8. sınıf özel ders almak için en önemli sebep öğrencilerimizin iyi bir lise kazanmalarını sağlamaktır. İyi bir lisenin aslında iyi bir üniversite de eğitim almak için en en etkili anahtar konumundadır. Tecrübeli öğretmenler ile iyi bir lise kazanma şansınızı artırabilirsiniz. 


7.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

7. sınıf öğrencisine yönelik özel dersler Boğaziçi Üniversitesinin ilgili alanlarında eğitim görmüş deneyimli hocalarımızca verilir. 7. sınıf başarısı öğrencilerin iyi bir lisede eğitim almaları için oldukça önemlidir. Öğrencilerin 8. sınıfta girecekleri TEOG sınavlarına bu yıldan itibaren mutlaka hazırlanmaya başlaması gerekir. Boğaziçili hocalarımız tarafından verilen 7. sınıf öğrencisine özel dersler ile çocuklarınız hem okul derslerinde başarılarını arttıracaklar hem de TEOG sınavına daha iyi hazırlanacaklar.


6.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

Ekol Özel Ders Merkezi 6.sınıf öğrencisine özel ders veren hocalar arasında en iyileri bünyesinde barındırır. Ofisimize gelerek özel ders kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ya da telefonla bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler eğitim hayatının her yılının önemli olduğunun farkındayız. 6. sınıfta öğrenciler birçok farklı ders ve konuyla ilk kez karşılaşır. Bu konuları iyi bir şekilde öğrenmeleri ilerleyen yıllardaki başarılarını da ciddi şekilde etkiler. Öğrencilerimizi hem okul başarısını arttırmak hem de onları TEOG sınavlarına şimdiden iyi bir şekilde hazırlamak için bizler elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız. Dersler sırasında hocalarımız öğrencilere konu anlatımı yapar ve sınavlarına uygun soru çözümü gerçekleştirir. Bunun yanı sıra öğrencilere ödevler vererek takibini de yaparlar.


5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

5.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler size tam bu konuda yardımcı olacaklar. O zaman sizin için en doğru adres Ekol Özel Ders Merkezi'dir. Ekol Özel Ders Merkezi'mizde ilkokul birinci sınıftan üniversite son sınıfa kadar her alana yönelik özel ders hizmeti verilmektedir. Özel ders hocalarımızın tamamı Boğaziçi Üniversitesi'nde eğitim görmüş ya da görmektedir. Bunun yanı sıra hocalarımız tecrübeli ve alanlarında uzman kişilerdir. Bizler özel ders hocalarını seçerken oldukça dikkatli ve titiz bir süreç yürütüyoruz.


İlkokul özel ders öğretmeni

İlkokul özel ders almak isteyenler için bizler Ekol Özel Ders Merkezi olarak hizmet vermeye hazırız. Ekol Özel Ders Merkezi ilkokul özel ders almak isteyenler için kesinlikle en doğru tercih olacaktır. Kurumumuzdaki hocalarımızın tamamı alanlarında uzman, deneyimli kişilerdir. Aynı zamanda eğitim kadromuzun tamamı Boğaziçi Üniversitesinin ilgili alanlarında eğitim görmüştür. Boğaziçili hocalarımızın etkili ve kendilerine has öğretim yöntemleri sayesinde çocuklarınız dersleri sıkılmadan keyifle öğrenecekler.


TEOG özel ders öğretmeni

TEOG özel ders öğretmeni için hemen karar vermeden önce öğretmende arayacağınız özellikleri iyi tespit etmelisiniz. TEOG sınavı için özel ders çalışmasına en az iki üç içinde başlamanız gerekli. TEOG sınavı uzun soluklu bir çalışma programı yapılması gerekli. Sınava son bir ay kala özel ders alarak, konuları yetiştire bileceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Tecrübeli TEOG özel ders öğretmeni ile TEOG konularını bitirip, daha iyi bir sınav sonucu alma şansını yakalayın.


Mecidiyeköyde TEOG YGS LYS özel ders öğretmeni

Mecidiyeköy'de TEOG YGS LYS özel ders merkezi olarak aradığınız eğitimi sizlere vermeye hazırız. Özel ders konusunda alanının en iyisi hocalarla çalıştığımızı iddia ediyoruz . Özel ders denince akla gelen ilk seçenek Boğaziçili hocalardır hiç kuşkusuz. Bizim de bu iddiamızın sebebi her biri Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili hocalardan oluşan bu muhteşem eğitimci kadromuz.


Beşiktaşta özel ders verenler – öğretmenler – hocalar

Beşiktaş'ta özel ders alabileceğiniz bir çok kurum var. Önemli olan öğretmenlerin çokluğu değil asıl olan nasıl bir öğretmen aradığınız. Tecrübeli özel ders öğretmeni ise Ekol Özel Dersin öğretmenleri ile mutlaka tanışın. Tecrübeli özel ders öğretmenlerinin çocuklarınızın eğitimine katacakları çok şeyler olacaktır. İstanbul Beşiktaş'ta özel ders almak isteyenlerin vazgeçilmez adresi Ekol Özel Ders Merkezi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.


4.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

4. sınıf eğitimi öğrencilerin ilkokul döneminden ortaokul dönemine geçiş yaptığı dönemdir. Dönem geçişleri en zor dönemlerdir hem ders bakımından hem de öğrenci psikolojisi açısından. Öğrencilerin bu dönem geçişlerinde onlara yardımcı olacak tecrübeli rehberlere ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyacınızı Ekol Ders öğretmenleri ile karşılayabilirsiniz. Özel derslerimiz öğrencilerin okul müfredatına ve seviyelerine uygun şekilde öğrenciye özel hazırlanır. Böylece öğrencimiz her derste yeni şeyler öğrenerek başarısını hızlı bir şekilde arttırır. Her öğrencinin öğrenme şeklinin farklı olduğunu bilen hocalarımız ders anlatırken buna da dikkat ederler.


3.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler hocalar

3. sınıf öğrencisine yönelik özel ders hizmetimiz ile İstanbul'un bir çok semtinde yanınızdayız. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile çocuklarınız eğitimine katkı sağlıyoruz. 3. sınıfta öğrencilerin birçok yeni ders ve konuyla karşı karşıya kaldıkları bir yıldır. 3. sınıf önceki yıllara göre daha zorlayıcı konuları içerir. Bu yüzden 3. sınıfa başlayan çocukların zorlanmaları oldukça normaldir. Bu noktada özel ders desteği oldukça faydalı olacaktır. Özel dersler sayesinde öğrencilerimiz dersleri daha iyi anlayıp başarılarını arttıracaklar. 


2.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler - hocalar

2. sınıf öğrencileri artık Matematik ve Türkçe gibi derslerin kavramsal olarak ne olduğunu öğrenmeye başladığı dönemdir. İki dersinde ayrı bir önemi var. Türkçe ile okuduğunu analama ve anladığını yazma ve ifade etmeleri için çok önemli. Matematik ile de rasyonel düşünme ve sayısal zekalarının gelişmesini sağlayacaklardır. Ekol Özel Ders Merkezi; alanında uzman, tecrübeli ve Boğaziçili öğretmen kadrosuyla tam size göre. Ekol Özel Ders Ekibi olarak özel ders öğretmenlerimizi ve eğitimcilerimizi titizlikle belirliyoruz. Öğrencilerimizin eğitimi bizler için en önemli bir görev olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz.


1.sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmenler - hocalar

1. sınıf öğrencisine özel ders veren öğretmen ile bu sorunları rahatlıkla aşabilirsiniz. İlkokul ve diğer dönemlerde olduğu gibi en önemli etken öğretmen faktörüdür. İlkokul öğretmenin tecrübeli olması çok önemli. İlkokul 1. sınıf her öğrencinin eğitimi için en önemli dönemdir. Öğrencilerin ilk yıllardaki eğitim süreci ve öğrencilere yaklaşımlar, öğrencinin hayatı boyunca devam edecek olan derslere yaklaşımını doğrudan etkileyecek dönemdir. Ekol Özel Ders Merkezinde ders veren hocalar Boğaziçi Üniversitesinden mezun olmuş alanlarında uzman kişilerdir.


LYS yabancı dil konuları

LYS yabancı dil konuları çalışma stratejileri grammer ve vocabulary ağırlıklı olmalıdır. Özellikle grammer bilgilerinin ölçüldüğü sorular belirleyici sorular içermektedir. Biri tamamen İngilizce bir diğeri Türkçe açıklamaların da olduğu grammer kitapları kullanarak çalışmalara başlangıç yapmaları öğrencilerimize avantaj sağlayacaktır. Grammer konusunda bolca egzersiz, soru çözümü yapılmalıdır. 


LYS felsefe ve din konuları

LYS felsefe ve din konuları TS 1 ve TS 2 puan türlerinde tercih yapacak olan ve LYS 4 sınavına girecek tüm öğrencileri yakından ilgilendirmektedir. 50 dakika süre verilen bu sınavda öğrenciler Felsefe sorularından ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden sorumlu ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi sorularından sorumlu olarak sınava girmektedirler. LYS felsefe ve din konuları ile ilgili soruların tamamını doğru çözmek amacıyla sınava hazırlanılmalıdır.


LYS coğrafya 1 2 konuları

LYS coğrafya konuları LYS 3 yani coğrafya1 sınavı ve LYS 4  coğrafya 2 sınavı olmak üzere iki kategoride değerlendirilmektedir. Coğrafya 1 testinde sorulan 24 soru genel olarak bilgiyi ölçmeye dayalı sorulardan oluşmaktadır. Bilgiye dayalı yorum sorularının az miktarda yer aldığı LYS 3 coğrafya 1 testi soruları çözerken müfredata uygun soruların geldiği izlenimi hakim olmakla birlikte son yıllarda gelen sorularda öğrencilerin çok fazla zorlanmadığı hatta zaman konusunda da sıkıntı yaşanmadığı adaylardan gelen genel kanı olarak göze çarpmaktadır.


LYS tarih konuları

Tarih dersinin LYS sınavında sorulan sorular doğrudan bilgi ölçmeye yönelik soruların çoğunlukta olduğu sorulardan oluşmaktadır. Bu gerçeği göz önünde bulundurduğumuzda düzenli çalışmanın sistem içinde olmazsa olmazlar arasında yer aldığı gerçeği ile karşı karşıya gelinmektedir. En az 3 farklı kaynak kullanımıyla soru konuların çalışılması ve çözümlü soruların çözümlerinin de incelenmesi mutlaka yapılması gerekenler arasındadır. Çözümlü soruları doğru çözseniz dahi çözüm açıklamalarında o an bilmediğiniz bir bilgi farklı sorularda işinize yarayacaktır. Bu sebeple ihmal edilmemesi gereken stratejilerinizden bir tanesi olmasını tavsiye ediyoruz.


LYS edebiyat konuları

AYT edebiyat konuları biraz fazla uzun. YKS Edebiyat-Sosyal Bilimler 1 bölümünde toplamda 40 tane soru sorulacak. 40 sorunun sadece 24 tanesi edebiyat konularından gelecektir. 


LYS biyoloji konuları

LYS biyoloji konuları özellikle sağlık sektöründe ya da moleküler biyoloji ve genetik bölümlerinde tercih yapacak sayısal öğrencilerini ilgilendiren konulardan oluşmaktadır. LYS biyoloji konularına çalışırken konu anlatımı kısmını başarılı bir şekilde halletmek son derece önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli durum LYS biyoloji konularının düzenli tekrar edilmemesi halinde çok çabuk unutula bildiği konulardan oluştuğu gerçeğidir. 


LYS kimya konuları

LYS kimya konuları ilgili alanlarda tercih yapacak öğrencileri ilgilendirmesi sebebiyle düzenli bir çalışma programı eşliğinde takip edildiği takdirde zevkle çalışabileceği konulardan oluşmaktadır. Hedefi belli olan öğrencilerin mutlak surette kullanacağı bilgilerin yer aldığı ders olması sebebiyle idealist öğrencilerin düzenli çalışma programı esasıyla konu anlama ve soru çözme kısımlarını organize etmesi gerekmektedir.


LYS fizik konuları

AYT fizik konuları ilk sınav olan TYT fizik konularını da bilmeyi gerektirmektedir. Soruların yaklaşık %50 den fazlası ilk sınav yani TYT fizik konuları ile alakalı sorulardan gelmektedir. AYT fizik dersi özellikle elektrik, elektrik alan, manyetizma, manyetik alan, manyetik kuvvet, elektriksel kuvvet, elektromanyetik dalgalar, dalgalar, ses, modern fizik, radyoaktivite konularını da içermesi


LYS geometri konuları

LYS geometri konuları LYS sınavında öğrencileri en fazla zorlayan soruları barındırdığı düşünülmektedir. Bu genel kanı geometri dersinde başarılı olma konusunda ne kadar çok sıkıntı yaşandığını göstermektedir. Geometri dersinde başarılı olmak isteyen öğrencilerimiz için tavsiyemiz önünüzde sınava kadar var olan zamanı, en verimli zamanlarınızı değerlendireceğiniz ve kendinizi zinde hissettiğiniz zamanları hesaba katarak bir YGS geometri çalışma programı oluşturmanız yönündedir. Geometri dersi sıfırdan başlayan bir öğrencinin dahi düzenli çalışma neticesinde ciddi gelişme kaydettiği bir derstir. 


YGS din ve kültürü konuları

YGS din ve kültürü konuları 2013 yılı YGS itibarıyla sınav müfredatındaki yerini almıştır. YGS sosyal bilimler testinde 40 sorunun ardından ilgili alanlarda eğitim görecek öğrencilerin çözmesi amacıyla sorulan 5 soru sorulmaktadır. Son yıllarda çıkmış sorulara bakarak önümüzdeki yıllarda sorulması muhtemel konu başlıkları ve soru tarzları incelenmiştir.


YGS felsefe konuları

YGS Felsefe konuları okuduğunu anlama yeteneğine sahip olan öğrencilerin rahatlıkla başarılı olabileceği konulardan oluşmaktadır. Felsefe konu anlatımı okumaktan ve okuduğunu anlamaktan zevk alan öğrenciler için çok kolay bir şekilde başarılı sonuçları da beraberinde getirmektedir. Bir bakıma Türkçe dersindeki cümlede anlam ve paragraf konularından çıkmış soruları anımsatan YGS Felsefe konularına ait sorular düzenli soru çözümü yapan öğrenciler tarafından eksiksiz ve de tamamı doğru olarak yanıtlanmaktadır.


YGS coğrafya konuları

YGS Coğrafya konuları YGS ve LYS ye giren tüm öğrencilerin sorumlu olduğu konulardan oluşmaktadır. Coğrafya dersi konu anlatımı konusunda eksikler var ise mutlaka kapatıldıktan sonra soru çözümlerine geçilmelidir. Coğrafya dersi konularına çalışırken en zinde olduğunuz zaman aralığı belirlenmeli ve düzenli bir çalışma programı eşliğinde ilerlenmelidir. Geçmiş yıllarda çıkmış soruların analizi yapıldığında belirli konular kendini ön plana çıkarmaktadır. bu konuların listesini sizinle paylaşıyoruz. 


YGS tarih konuları

TYT Tarih konuları öğrencilerin okul hayatları boyunca gördükleri Tarih dersi konularının derlenmiş ve de toparlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Tarih dersine çalışmak, çalışmaya başlayana kadar öğrencilere zor gibi gözükse de başladıktan sonra akıcı bir biçimde zevkli olarak devam etmektedir.


YGS Türkçe konuları

YGS Türkçe konuları öğrencileri hem mental açıdan en az yoran hem de öğrencileri en az strese sokan konulardan oluşmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi YGS Türkçe konularının öğrencilerin neredeyse ilkokul yıllarından bu yana sürekli tekrar tekrar gördükleri konu başlıklarından oluşmasıdır. Her ne kadar tüm öğrenciler için kolay gibi görünse de sistemli ve düzgün çalışılmadığı takdirde YGS Türkçe testi öğrencileri ters köşe yapan ilk test olmaktadır. 


YGS biyoloji konuları

YGS biyoloji konuları lise dönemince görülen biyoloji dersi konularının temel kısmını oluşturmaktadır. Genellikle konu anlatım kısmını başarıyla tamamlayan öğrencilerin sürekli tekrar ettiği ders olan Biyoloji dersi konuları aksi takdirde çok çabuk unutulmaya açık bir derstir. Biyoloji dersinin özellikle sağlık sektöründe bir bölüm okumak isteyen MF3 öğrencileri açısından önemi YGS de Fizik ve Kimya dan farklı olmazken LYS de çok daha fazla olmaktadır. YGS Fen testi içinde en çok hata yapılan derslerin başında Biyoloji dersi gelmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi mutlak bilgi ve mutlak bilgiye yönelik yoruma dayalı soruların sorulmasıdır. Her iki kategori için de düşündüğümüzde Biyoloji dersinde bilgi eksiğinin olmaması ilk önem verilmesi gereken mevzumuz olacaktır. 


YGS kimya konuları

TYT Kimya konuları 9. sınıf Kimya dersinin ağırlıklı olduğu genellikle yoruma dayalı işlemin az olduğu konulardan oluşmaktadır. TYT Kimya dersinde hazır hale gelmek için öncelikle konu eksiklikleri giderilmeli sonrasında olabildiğince farklı kaynaktan sorular çözülerek konu pekiştirilmelidir. TYT Kimya dersine geçmiş yıllarda çıkmış sorulara benzer soruları barındıran kaynaklarla hazırlanılmalıdır. Geçmiş yıllarda sorulan soru tarzları anlaşıldıktan sonra hangi soru gelirse gelsin yapabilirim diyene kadar çalışmalara devam etmelisiniz.


YGS fizik konuları

YGS Fizik konuları birbiriyle alakalı olabildiği gibi farklılıklar da gösterebilmektedir. Sayısal alanlardan herhangi birinde tercih etmek isteyen öğrenciler için en önemli derslerden bir tanesi Fizik dersidir. YGS Fizik dersi konu dağılımı itibarıyla 9. - 10. - 11. sınıf Fizik konularını kapsamaktadır. 12. sınıf Fizik dersi konuları genel olarak LYS Fizik dersi sınavında sorulmaktadır. YGS Fizik dersinde çıkması muhtemel soru tarzları eski sistemde ÖSS diye adlandırılan sınavdaki Fizik soru tarzlarıyla benzerlik göstermektedirler. YGS Fizik konularına çalışıp konu anlama kısmı bittikten sonra kolaydan zora doğru ilerlemek kaydıyla soru çözüm seanslarına geçilmelidir. Kolaydan zora doğru olması motivasyon kaybı yaşamamanız, yapamıyorum hissiyle üzüntü ve psikolojik çöküntü yaşamamanız adına önemlidir. 


YGS geometri konuları

Geometri konuları ve geometri dersi öğrenciler arasında görmeyi gerektiriyor diye tabir edilen sorularla dolu olduğu söylense de doğru bir çalışma stratejisiyle başarılı sonuçların mümkün olduğu bir derstir. Geometri konu anlatımına hemen her konu anlatımlı kitapta ulaşmak mümkündür. O halde iş konu anlatımıyla bitmiyorsa geometri dersinde başarılı olmak için neler yapılmalıdır? 


LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi konuları

LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi konuları bir çok öğrenci tarafından kolay gözüktüğü için son dakikaya bırakılan konular arasında yer almaktadır. Bu büyük bir hatadır. Ciddi hedefleri olan öğrencilere tavsiyemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi konularını okul derslerinde dikkatlice dinlemeniz ve konu anlatımlı LGS kaynaklarından düzenli bir şekilde takip etmeniz yönündedir.


TEOG İngilizce konuları

TEOG İngilizce konuları öğrenciler için ayırdedici derslerden bir tanesinin konularından oluşmaktadır. İngilizce özel ders desteği işin hakimi ve uzmanı bir kurumdan alındığında TEOG sürecinde  bir çok öğrenci için başarıya ulaşmalarında en etkili faktörlerden bir tanesi olmaktadır. Yeni bir dil öğrenmek ancak ve ancak doğru öğretim tekniklerinin uygulanmasıyla mümkündür. Öğrencilerin kişilik olarak dil öğrenmeye yatkınlığı önemli bir unsur olsa da genç beyinlere sahip olmaları sebebiyle İngilizce öğrenmeye en uygun dönem TEOG sınav sürecidir. 


TEOG İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Konuları

TEOG İnkIlap Tarihi ve Atatürkçülük dersi doğru bir şekilde anlatıldığında öğrencide ilgi uyandıran bir ders olması sebebiyle çalışma teknikleri çok önemlidir. TEOG T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde bireye özel '' SKINNER metodu'' ile eğitim veren Ekol Özel Ders kurumu öğretmenleri, öğrenciye dersi sanki tarihi yaşıyormuş gibi anlatır.


TEOG Türkçe konuları

TEOG Türkçe dersi TEOG sınavları arasında en çok puan getiren derslerden bir tanesi olması sebebiyle en çok önem gösterilmesi gereken derslerden bir tanesidir. Okul puanlarının 6. - 7. - 8. sınıf karne notları göz önüne alınmak kaydıyla devlet liselerine ve Avusturya Lisesi'ne girişte etkili olduğunu, Robert Kolej, Üsküdar Amerikan Koleji, Fransız Liseleri ve Alman Liseleri dahil özel okullara girişte etkili olmadığını hesaba kattığımızda Türkçe dersinde yapılan doğru sayısının çok önemli olduğu anlaşılmaktadır. 


TEOG fen bilimleri konuları

Teog 2017 - 2018 fen bilimleri konularını tam olarak öğrenmeden ders programı çıkarmayın. Teog dersleri arasında gerek özel okul ve kolejler gerekse devlet liselerine girişte en çok puan getiren derslerden bir tanesi olan fen bilimleri dersi sınav konuları ve bu konulara çalışma stratejilerini paylaşıyoruz.


LYS matematik konuları

AYT matematik konularını sağlıklı bir şekilde öğrenerek hangi konulara çalışmanız gerektiğini bilmeniz şart. AYT sınavında sorulacak matematik konularını tam olarak öğrenirseniz sınava hazırlanma programınızı da ona göre yapabilirsiniz.


Google Webmaster ile sitenizdeki kırık linkleri bulup temizleme

SUNUCU HATASI: Kullanıcı siteye girerken oluşan hata. Bu genel de site yazılımını güncellerken veya da sunucuda o anlık sıkınıt oluştuğu zaman kullanıcı sitenizi açmaya çalışıyorsa o zaman oluşan hatadır. Google amca sunucuları bile takip ediyor. BULUNAMADI: Bu hata genelde linki değişmiş veya silinen içeriklerin Google tarafından bulunamadığını gösteriyor. Buradaki sıkıntı Google amca bu linkleri "İndexlemiş" onun için Google için önemli. Ya bu sayfayı yeniden oluştur, ya da talep gönder ben kaldırayım diyor. Kısacası silinen veya linki değişen içerik ile ilgili aramalarda bazen çıkıyor ve kullanıcı bu siteye gitmeye çalışıyor. Ama karşısına "404 not found" hatası çıkıyor. Çoğumuzun başına böyle bir durum gelmiştir. Ne kadar çok kırık link veya diğer adıyla "404 not found" hatası olursa siteniz sahte veya spam site etiketi yiyebilir. Bizim amacımız bu sayfaların artık olmadığını veya silindiğini Google amcaya anlatmak. Silinen sayfayı aynı url ile oluşturmak çok zor olduğu için en iyisi o sayfaları Google İndeksinden çıkarmak.


YGS matematik konuları

YGS matematik konuları sayısal, sözel eşit ağırlıkçı bütün öğrencileri ilgilendiren bir konudur. Her matematik sorusuna vereceğiniz doğru cevap öğrenciyi rakiplerinizin önüne geçmesini kolaylaştırır. Onun için YGS ye çalışırken matematik dersine daha fazla önem vermelisiniz.


LGS matematik konuları

LGS matematik konularının her birine ayrı ayrı nasıl çalışılması gerektiğini izah edelim. İlk adım konu anlatımı kısmının tamamlanması, varsa ön koşullu konuların yani birbirini bağlayan konulardan ilkinin öğrenilmesi sonra ikinci konunun öğrenilmesi şeklinde olmalıdır. İkinci adım ise çözümlü sorularla soru çözümüne başlamak olmalıdır. Üçüncü adım soru kitaplarından sorular çözmek olacaktır. LGS  matematik konularına ilk konulardan itibaren gerekli önemi verdiğiniz zaman başarılı sonuçlar alacağınızı unutmayın.


Beşiktaşta Teog Ygs Lys özel ders

Beşiktaş'ta Teog Ygs Lys özel ders öğretmeni Ekol Özel Derste.

Ekol özel ders Ygs Lys ve Teog da başarı arayan ve hedeflerinin peşinde koşan tüm öğrencilerimizin ortak buluşma noktası olmaya devam ediyor. Sizleri her türlü sınava eksiksiz hazırlayabilecek olan özel ders ekibimize oldukça güveniyoruz. Eğitimci kadromuzun her biri Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşmaktadır.


Beşiktaşta Teog özel ders öğretmeni

Ekol özel ders İstanbul Beşiktaş ta teog özel dersi veren hocalarımız ile sizlerleyiz. Özellikle de Teog özel derste oldukça iddialıyız. Teog için özel ders veren hocalarımızın her biri Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşmaktadır. Sizler de Boğaziçili hocaların farkını yaşamak, Teog da hedeflerinize ulaşmak için bizlere uğramadan karar vermeyin.


Beşiktaşta özel ders öğretmeni

Beşiktaş'ta LGS,TYT, AYT, SAT, IB, AP ve ilkokul, ortaokul ve lise takviye özel ders veren Boğaziçili öğretmenlerimiz çocuklarınızın daha iyi eğitim alması için çalışıyorlar. Ekol özel ders merkezi olarak İstanbul Beşiktaş ta özel ders hizmeti veren kurumumuza ve hocalarımıza bu konuda oldukça güveniyoruz. Her biri alanında uzman , yılların deneyimine sahip Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden, Boğaziçili öğrencilerden oluşan kadromuz ile rakiplerimizden her zaman bir adım önde ve her daim de tercih sebebi olduğumuz da bir gerçektir.


İlkokul özel ders

İlkokul özel ders için Boğaziçili öğretmenler burada. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile çocuklarınızın eğitimlerine katkı sağlıyoruz.

Sizler de henüz ilkokul çağlarındaki çocuklarınıza sağlam temeller oluşturup eğitimine daha şimdiden yön verme peşinde iseniz tam aradığınız adrestesiniz. Henüz bu yaşlarda oluşturacağımız  planlı ders çalışma yöntemi ile çocuklarınıza her dersi kolaylıkla kavratabiliriz. Ekol Özel Ders Merkezi olarak Boğaziçili hocalardan , Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan ilkokul düzeyinde eğitim veren özel ders hocalarımız ile çocuklarınızı küçük yaşlarda sınavlara hazırlamaya başlıyoruz.


Mecidiyeköy Özel Ders

İstanbul Mecidiyeköy'de özel ders almak isteyip bir türlü karar veremeyenlerden misiniz? O halde Ekol Özel Ders Merkezi tam aradığınız adres. Neden mi? Ekol Özel Ders Merkezi Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan eğitimci kadrosu ile özel ders konusunda oldukça iddialıyız. Alanında uzman ve yılların deneyimi olan hocalarımız özel ders konusunda bir numaradır. Sizler de Boğaziçili hocalar farkı ile günden güne hayallerinize biraz daha yaklaşabilirsiniz.


Beşiktaşta özel ders veren öğretmenler

Beşiktaş'ta özel ders öğretmeni için bir çok seçenek var. Sizin için önemli olan tecrübeli ve Boğaziçili öğretmenlerden özel ders almak istiyorsanız Ekol Özel Ders tam size göre. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile İstanbul'un bir çok semtinde özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile yüzlerce öğrencimize TEOG, YGS ve LYS gibi bir çok alanda özel ders hizmeti verdik. Tecrübeli öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimiz hem okul sınavlarında hem de TEOG, YGS ve LYS sınavında başarılı sonuçlar elde ettiler.


Ataşehirde özel ders

Ataşehirde özel ders için Boğaziçili öğretmenlerimiz ile görüşmeden karar vermeyin. Tecrübeli öğretmenlerden alacağınız özel dersler sayesinde öğrencilerimiz mutlaka iyi bir eğitim alma fırsatını yakalayacaklardır.

Sizler de kendinizi daha iyi yerlerde görmek, hedeflediğiniz başarılara kısa sürede ulaşmak istemez misiniz? Kim istemez ki? O halde Ekol özel ders merkezi sizin için en doğru seçenek. Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili hocalardan oluşan eğitimci kadrosu ile Ataşehirde özel ders fırsatı ayağınıza kadar geliyor. Sizler de Boğaziçili hocalarımızdan alacağınız özel dersler ile hayatınıza dilediğiniz gibi yön verme fırsatına sahipsiniz.


Ataşehir özel ders

İstanbul Ataşehir'de en iyi özel ders hocalarından sizler de yararlanmak istemez miydiniz? O halde tam aradığınız adrestesiniz. Ekol özel ders merkezi olarak özel ders konusunda ne kadar iddialı olduğumuzu sizlere söylemek istiyoruz. Bu iddiamız ise eğitimci kadromuzdan kaynaklanmaktadır. Her biri birbirinden değerli Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşan Ataşehir özel dersi seçtiğinizde sizler de farkımızı göreceksiniz.


Göktürk lise özel dersleri

Göktürk'te oturan lise öğrencilerimizin de akademik başarılarını artırmak adına özel ders alma gereksinimleri olmaktadır. Ekol Ders kurumu lise özel ders veren hocalarıyla Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe derslerinde öğrencilerine hazırladığı özel programlarıyla bu başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır. Ekol Ders size her koşulda çözümler sunmakta geniş öğretmen kadrosunu Göktürk'te Boğaziçili öğrenciden özel ders,Göktürk'te Boğaziçi mezunu öğretmenden özel ders


Göktürk ortaokul özel dersleri

Boğaziçili öğretmen kadromuzla çocuklarınızın Matematik, Fen Bilgisi ve Türkçe derslerinde dört dörtlük başarıyı yakalamasını sağlayacağı sistemi bireye özel hazırlamış olduğumuz programlarla yakalıyoruz. Göktürk'te ortaokul öğrencilerine matematik özel dersi, Göktürk'te ortaokul 5. Sınıf- 6. Sınıf- 7. Sınıf- 8.sınıf öğrencilerine fen bilgisi özel dersi, Göktürk'te ortaokul öğrencisine özel hazırlanmış bireysel özel ders programlarımızdan faydalanmak için sizleri de Ekol Ders kurumuyla tanışmaya davet ediyoruz.


Göktürk ilkokul özel dersleri

Göktürkte oturan velilerimiz ilkokul öğrencisi için özel ders verecek öğretmen arayışına girdiklerinde yukarıda bahsi geçen ince nüansları gözardı etmemelidirler. Ekol ders kurumu olarak tamamı Boğaziçili öğrenci ve mezunlardan oluşan hocalarımızla çocuklarınıza ilkokul çağında matematik ve diğer dersleri sevdiriyor anlamalarını kolaylaştırıyor diğer bir deyişle sizlerin de çocuklarınızın geleceği konusundaki kaygılarınızı bertaraf ediyoruz.


Göktürk TEOG özel dersleri

Göktürk TEOG özel ders hizmetimizle çocuklarınızın gelecek kariyeri açısından en önemli sınavlardan bir tanesi olan TEOG sınavında 13 yıl özel ders tecrübesine sahip Boğaziçi Üniversitesi mezunu branş öğretmenlerimizden özel ders alabilirsiniz. Ekol özel ders kurumunu diğer özel öğretim ve özel ders kurumlarından ayıran en önemli fark ise Göktürk TEOG özel ders hizmetini Göktürk'te evinizde tecrübeli TEOG uzmanı öğretmenlerden aldırmakla kalmaz aynı zamanda çocuğunuzun hayatını profesyonelce programlayan eğitimcilerin danışmanlık hizmetini alırsınız.


Göktürk İngilizce Özel Dersleri

İngilizce temeli sağlam olmayan öğrenciler, gelecekte ne kadar çabalasalar da genç yaşta edinecekleri temeli asla edilemeyeceklerdir. Bundan ötürü Göktürk İngilizce özel dersleri özellikle 18 yaşın altındaki öğrenciler için idealdir. Ancak bu demek değildir ki belli bir yaştan sonra İngilizce öğrenmek mümkün değildir; aksine mümkündür ve bunun deneyimli eğitmenler tarafından yönlendirilmesi gerekmektedir.


Göktürk Türkçe Özel Dersleri

YGS, LYS, ALES, DGS, TEOG, KPSS ve nice diğer sınavlar... Bunların ortak noktaları, hepsinde Türkçe sorularının çok büyük önem arz etmesidir. Bir öğrencinin eğitim hayatında ve kariyerinde karşısına çıkabilecek neredeyse bütün sınavlar için bu geçerlidir. Bu yüzden sizlere Göktürk Türkçe özel derslerini hazırladık. İster TEOG’a girecek ve kaliteli bir lisede okumayı hedefleyen bir ilköğretim öğrencisi olun, ister YGS ve LYS sınavlarına girecek ve iyi bir üniversitede eğitim görmek isteyen bir lise öğrencisi olun, isterseniz de iyi bir üniversiteden mezun olmuş ve KPSS ile atanmayı hayal eden bir öğretmen olun. Eğer Türkçe altyapınız yeterli değilse hiçbirinde başarılı olamazsınız. Ancak eğer yeterli bir altyapıya sahip olabilmişseniz, o zaman sizi kimse tutamaz. Değerli öğrenci ve veliler, işte bu yüzden sizlere itina ile Göktürk Türkçe özel derslerini sunuyoruz.


Göktürk Fizik Özel Dersleri

Toplumda prestij sahibi olan meslekler arasında belki de en göze batanları mühendislik, mimarlık gibi mesleklerdir. Bu meslekleri icra ederken üst seviye matematik ve fizik bilgisi gerekmektedir. Gelgelelim geleceğin mühendisleri ve mimarları olan öğrenciler fizik dersinden çekinmekte, zorluk çekmektedir. Ekibimiz ise sizlere bu çekinceden kurtulmak ve fizik alanında başarılı olmak için Göktürk fizik özel derslerini sunmaktadır. Her öğrencinin potansiyelini ortaya koymaya hakkı vardır. Bu hakkın engellenmesi öğrencilerin gelecekte istedikleri mesleklere sahip olmalarını engellemektedir. İşte bu engeli yıkmak için sizlere Göktürk özel ders seçeneklerimizi sunuyoruz. Bilhassa YGS-LYS sınavlarında önemi ortaya çıkan fizik soruları esasında oldukça kolaydır. Göktürk Özel ders hizmetlerimizle sizlere bunun nasıl bu kadar kolay olabildiğini göstermek istiyoruz. Tecrübeli eğitmen kadromuzla daha önce hiç karşılaşmadığınız bir yaklaşımla Göktürk' te fizik özel dersleri veriyoruz.


Göktürk Geometri Özel Dersleri

Öğrenciler açısından bakıldığında en çok kategorize edilen ders modelleri sevilen yada sevilmeyen dersler olarak ikiye ayrılmaktadır. Öğrencilerin sevdiği veya sevmediği dersler ise sürekli sayısal branşlardan biri, matematik dersi, fizik dersi, geometri dersi, kimya dersi yada biyoloji dersi olmaktadır. Bir dersin sevilmesi yada sevilmemesi, en temel ifadeyle açıklamak gerekirse o dersin vermek istediği mesajı doğru bir şekilde alıp almamakla alakalıdır. Geometri dersi bir grup öğrenci tarafından hiç sevilmezken başka bir öğrenci grubu tarafından çok sevilmektedir. Geometri dersi aynı zamanda gerekli olan öğretim teknikleriyle öğrenci beslendiğinde sevilmeyen kategoriden bir anda en çok sevilen dersler kategorisinde ilk sıraya yerleşmektedir. PISA değerlendirmelerindeki istatistiklerin sonuçlarının bu şekilde olmasının en önemli nedeni ise geometri dersinde uygulanan metodoloji ve öğretim stratejilerinin uygunluğundan kaynaklanmaktadır. Şüphesiz her öğrencinin algılama biçimi değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple geometri derslerinde öğrenciye özel doğru öğretim stratejisini geliştirmek beraberinde geometri dersindeki sıkıntıları bertaraf edecek yerine geometri dersini en çok sevilen dersler arasına koyacaktır.


Göktürk Matematik Özel Dersleri

Matematik bugüne kadar sizin için işkenceden başka hiçbir şey ifade etmiyor muydu? Geçer not almak için çırpınan, kurtulduktan sonra ise bir daha ömür boyu adını dahi ağzınıza almak istemeyen bir öğrenci miydiniz? Yoksa halen öyle misiniz?


Göktürk Ygs Özel Dersleri

Göktürk Özel Ders olarak çocuklarınıza Göktürkte sadece Ygs matematik özel dersi, fizik Ygs özel dersi ya da Ygs özel dersini alanında uzman tamamı Boğaziçili Ygs matematik özel hocaları, Ygs fizik hocaları ya da Ygs kimya özel hocalarımızla sunmakla kalmıyor aynı zamanda düzenli ve disiplinli olarak uzun soluklu çalışabilmenin stratejileriyle uzun vadede tam başarı sağlanması için gerekenleri eksiksiz uyguluyoruz.


Göktürk Lys özel dersleri

Göktürkte evde YGS ve LYS matematik özel dersi, Göktürkte YGS ve LYS Fizik dersleri, Göktürkte evinizde Boğaziçi Üniversitesi mezunu özel ders hocasından sayısal derslerde destek ihtiyacınızı doğru elden doğru stratejilerle uygulamak için en kritik son 9 ayda işi şansa bırakmadan Ekol Dersi arayarak yerine getirebilirsiniz.


Göktürk matematik özel ders

Göktürk matematik özel ders alanında uzman Boğaziçili öğretmenlerimizden alarak çocuklarınızın eğitimine katkı sağlayın. İstanbul da özel ders denilince en çok akla gelen ve en çok tercih edilen kurumlardan biri olmanın verdiği öz güven ile özel ders konusundaki iddiamızı sürdürüyoruz. Ekol Özel Ders Merkezi olarak her biri birbirinden değerli ve yılların deneyimine sahip özel ders hocaları ile çalışmaktan oldukça gurur duyuyoruz ve bu işte başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Eğitimci kadromuzun her biri Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu öğretmenlerden yada Boğaziçili öğrencilerden oluşmaktadır.


Göktürkte ara sınıf öğrencilerine özel ders

Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin.

İlkokul çağında başlayan derslerde destek ihtiyacı seviyenin ilerlemesiyle birlikte ortaokul ve lise dönemine gelindiğinde elzem hale gelmektedir. Göktürk'te evde ara sınıf öğrencilerine ilkokul ortaokul ve lise özel ders hizmeti vermektedir. Siz de Ekol Ders kurumunun tecrübeli hocalarından kendi evinizin rahatlığında herhangi bir özel ders bürosuna gitmeden Göktürk'te ders alabilirsiniz. Göktürk'te ara sınıf öğrencilerine özel ders veren hocalarımız öğrencinin çalışma ortamının en müsait hale gelmesi için size yapılması gereken tüm detayı iletmektedir. 


Göktürkte Lise Öğrencilerine Özel Ders

Göktürk'te lise öğrencilerine özel ders veren Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin. Tecrübeli öğretmenlerin rehberliğinde çocuklarınız daha iyi eğitim alma fırsatını yakalamış olurlar.

İlköğretimin bittiği anda başlayan lise hayatı belli bir ciddiyeti de beraberinde getirmektedir. İlkokul ve ortaokula kıyasla çok daha meşakkatli olan lise dersleri öğrencilerin de daha fazla zorlanması anlamına gelmektedir. Ekol Ders eğitim danışmanlık ve özel ders kurumu 12 yıllık birebir ders tecrübesini Göktürk'te oturan öğrencilere evde lise öğrencilerine özel ders vererek sürdürmektedir.


Göktürkte Teog Öğrencilerine Özel Ders

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders veren Boğaziçili hocalarımız ile tanışmadan karar vermeyin. Teog sınavı zorlu bir maraton olacağı için Teog sınavında başarılı olan eğitimcilerin rehberliği olmadan öğrencilerin çok başarı şansı kalmıyor. Teog sınavı aynı Ygs ve Lys gibi uzun ve etkili bir çalışma yöntemi ile ancak kazanılabilir. Uzun çalışmalarda her zaman sıkıntılı bir süreçtir. Bu sıkıntılı süreçte öğrencilerin durumlarından anlayıp onları kontrol edip sınav stresini yenmelerini sağlayacak desteğe ihtiyaç vardır.

Göktürk'te Teog öğrencilerine özel ders ile öğrencileri hem sınava hem de çalışma sürelerinde karşılaşacakları zorlukları açmalarına yardımcı oluyoruz. Teog sınavı zor bir süreçtir bu süreçte mutlaka öğrencilerin desteğe ihtiyaçları vardır. 


Göktürkte Fizik Özel Ders

Göktürk'te fizik özel dersi Boğaziçili hocalardan alın. Fizik dersi doğayı inceleyen deneysel verilerle sürekli güncellenen teknolojiyi barındıran birçok bilim dalının ve mühendisliklerin temelini oluşturmaktadır. Fizik dersi ortaokul yıllarında fen ve teknoloji dersinin içerisinde kimya dersi ve biyoloji dersiyle birlikte işlenmeye başlanarak öğrencilerin akademik hayatında yerini almış olup 9.sınıfa geldiklerinde ve devamında 10. Sınıfta, 11. Sınıfta ve 12. Sınıfta Fizik dersi olarak sayısal branşın temelini oluşturmaktadır.


Göktürkte Geometri Özel Ders

Göktürk'te geometri özel dersi Boğaziçili hocalardan alma fırsatını kaçırmayın.

Geometri dersi ortaokul yıllarında matematik dersinin bir parçası olarak öğrencilerin eğitim öğretim hayatlarında yer almaya başlayan lise yıllarında ise özgün bir ders olarak müfredatta yer bulan sayısal ve eşit ağırlık bölümlerinde okul hayatına devam eden öğrenciler için en önemli derslerden bir tanesidir. Geometri dersi çokça soru çözmeyi gerektiren ancak bu koşullar yerine getirildiğinde gerçek manada kaçınılmaz başarının mümkün olduğu bir branştır. Geometri dersinde başarılı olacak kıvama gelmek yalnızca geometri dersini geliştirmekle kalmaz beynin çalışma mekanizmasını öyle bir geliştirir ki öğrencinin bakış açısı kat ve kat artar. 


Göktürk'te matematik özel ders

Göktürk'te matematik özel dersini Boğaziçili hocalardan alma fırsatını kaçırmayın. Tecrübeli hocalarımız rehberliğinde öğrencilerimiz matematik derslerinde başarılı olacaklarından şüpheniz olmasın.  

Öğrencilik hayatında büyük bir kesim için okuma yazmayı öğrendikten sonra en çok zorlanılan ders matematik olmaktadır. İlkokul yıllarında başlayan muhtemel sıkıntılar Teog hazırlık dersleri amaçlı alınan matematik derslerinde kendini iyiden iyiye belli etmekte olup lise matematik derslerinde en çok muzdarip olunan derslerin başında gelmektedir.


Göktürk'te Ygs Lys Fizik Özel Ders

Göktürk'te Fizik Özel Ders olarak fizik dersi ile ilgili sürekli sorun yaşayanlar, ben bu dersten bir türlü başarı elde edemiyorum diyenler bu derse olan tüm ön yargılarınızı kırmaya geliyoruz. Ekol Özel Ders fizik bölümü mezunu olan Boğaziçili hocalardan, Boğaziçi mezunu  ve fizik özel dersi veren benzersiz öğretmen kadromuz ile sizlere bu dersin aslında ne kadar kolay olduğunu kanıtlamaya geliyoruz. Fizik özel dersi konusunda ne kadar iddialı bir kurum olduğumuzu da belirtmek isteriz.


Göktürkte Ygs Lys Geometri Özel Ders

Göktürk'te Geometri  Özel Ders olarak temel amacımız öğrencilerimize geometri dersini sevdirmek. Geometri  dersi çoğu öğrenci tarafından pek önemsenmese bile gerek lise ve üniversite giriş sınavlarında gerekse okul derslerinde oldukça önemli yere sahip olan derslerden birisidir. Geometri dersinde başarısız olan bir öğrenci ne okulda nede lise yada üniversite giriş sınavlarında hiçbir zaman istediği başarıyı elde demeyecektir. Bu yönden bakıldığında sınavlarda çözülecek olan birkaç tane geometri sorusu belki de tüm hayatınıza yön vermenizde sizlere yardımcı olacaktır. Sizler de geometri dersi konusunda eksikleri olduğunu düşünen öğrencilerden iseniz yapmanız gereken en mantıklı şey işi uzmanından öğrenmek olacaktır. 


Göktürk'te Ygs Lys Matematik Özel Ders

Göktürk'te Ygs Lys matematik özel ders için Ekol Ders kurumunun çalışma stratejileri ve uygulamış olduğu başarılı metotlar,  alanında uzman ve profesyonelce uygulanan eğitim koçluğu hizmeti size de ulaşmışsa bu yazımızda matematik dersinde nasıl başarılı olunacağını izah ederken bilgi birikimimizi aktarmaya devam edeceğimiz ailelerden biri de siz olmaktasınız demektir. Ygs - Lys özel ders desteği nasıl uygulanmalı? Herhangi bir kişi ya da kurumdan matematik özel dersi almak sizin için yeterli olur mu? Ygs - Lys hazırlık matematik özel ders desteği konusunda perde arkası konumda olan pek bilinmeyen püf noktaları nelerdir? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız rahatlıkla doğru adrestesiniz diyebiliriz. 


Göktürk'te YGS LYS Özel Ders

Göktürk'te YGS LYS matematik özel dersi, geometri özel ders ve fizik özel dersi Boğaziçili hocalarımızdan almak için en doğru yerdesiniz.

Ygs ve Lys sınavlarına hazırlık belki de Göktürk'te yaşayan öğrencilerin hayatları boyunca en yoğun en stresli çalışma maratonuna girdikleri dönemdir. Bu süreci başarılı bir sonuçla bitirebilmek , öğrencilerin olduğu kadar hayattaki en değerli varlıkları oldukları aileleri için de ince eleyip sık dokuyarak destek olmaya çalıştıkları bir dönemeçtir. Göktürk'te Ygs ve Lys temposu diğer okul sınavlarının aksine bireye özel çalışma programları uygulanması gereken ancak bu durumda öğrencilerin ciddi potaya girebildikleri bir sistemin unsurudur diyebiliriz. Göktürk'te Ygs - Lys hazırlık sürecini en verimli nasıl geçirebilirsiniz? Bu kadar yoğun tempo içerisinde motivasyonun sürekli canlı tutulmasını nasıl başarabiliriz? Bu soruların cevabını Ekol Dersin Özel Ders eğitim ve danışmanlık kurumu olarak sizlerle paylaşıyoruz.


Göktürk'te Teog Matematik Özel Ders

Göktürk'te evde Boğaziçili öğretmenden TEOG matematik özel dersi almak isteyen öğrencilerimizin velilerinin bu talebi Ekol Ders eğitim ve danışmanlık kurumu tarafından mümkün kılınmaktadır. Sizler de Göktürk'te oturuyor ve TEOG matematik özel dersleri aldırmak istiyorsanız Ekol dersin sistematik ve disiplin üzerine kurulmuş çalışma stratejileri ve bireye özel hazırlanan sürekli güncellemelerle takip edilen çalışma programlarından faydalanabilirsiniz. Ekol ders sizin geleceğiniz olan evlatlarınızın başarılı bir kariyer sahibi olabilmeleri için en akıllıca çözüm yöntemleri oluşturup uygulayan bir eğitim kurumudur.


Göktürkte Fizik Özel Ders

Ekol Ders size Göktürk'te evde fizik özel dersi alma imkanını tamamı Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, Boğaziçi Üniversitesi mezunu, Boğaziçi Üniversitesinde Doçent hocalar ve Boğaziçi Üniversitesinde Profesör hocalarla sunmaktadır. Geniş eğitim kadrosunu talebe ihtiyacınıza göre sizin çocuklarınıza Göktürk'te fizik özel dersi vermek için sunan Ekol Ders kurumu sadece fizik özel dersi vermekle kalmıyor her öğrenciye özel profesyonel danışmanlık ve eğitim koçluğu hizmeti de sunmaktadır. Yurt içinde üniversite okumak isteyen öğrenciler için Göktürk'te 9.sınıf öğrencisine Boğaziçili hocadan fizik özel dersi, 10.sınıf öğrencisine Göktürk'te evde Boğaziçili öğretmenden fizik özel dersi, 11. Sınıf öğrencisine Boğaziçiliden evde Göktürk'te fizik özel dersi ve Göktürk'te evde YGS - LYS fizik özel dersi vermenin yanı sıra eğitim dili İngilizce olan kolej öğrencileri için ise 9. Sınıf koleji öğrencisine Göktürk'te evde Boğaziçili hocadan İngilizce fizik özel dersi, Göktürk'te oturan 10.sınıf koleji öğrencisine İngilizce fizik özel dersi, Göktürk'te 11.sınıf koleji öğrencisine İngilizce fizik özel dersi ve Boğaziçi mezunu öğretmenden Göktürk'te koleji 12. Sınıf öğrencisine evde İngilizce fizik özel dersi vermektedir. 


Göktürkte Matematik Özel Ders

Göktürk'te matematik özel ders almak için en en iyi ekibe hoş geldiniz. Göktürk'te Boğaziçili hocalarımızdan alacağınız matematik özel ders ile öğrencilerimiz daha iyi eğitim alma fırsatını yakalayacaklardır. Matematik dersi öğrenciler için en sıkıntılı derstir. Bunun nedeni de temel bilgiye sahip olmamaktan kaynaklı. Göktürk'te matematik özel dersi almak isteyen öğrencilerimiz ve velileri iyi bilmelidir ki matematik özel dersi ancak ve ancak matematiğin sevdirilerek ve anlaşılır bir vaziyette öğrenciye kazandırılmasıyla mümkün olmaktadır. Tamamen formüllerin öğrenciye dayatılarak verilen öğretim teknikleri göstermelik olmaktan öteye gidememektedir.


Göktürkte özel ders

Göktürkte özel ders alanında hizmet veren bir çok kurum bulabilirsiniz. Ekol Özel Ders olarak Göktürkte yüzler öğrenciye birebir özel ders verdik. Başarılı bir öğretmenlik geçmişine sahip Göktürk Özel Ders ekibimiz ile hali hazırda bir çok öğrencimize özel ders hizmeti veriyoruz.


Göktürkte Teog özel ders

Göktürk'te Teog özel ders için tecrübeli öğretmenler için geç kalmadan iletişime geçin. Teog sınavı gibi zorlu bir maratonda çocuğunuz için en iyisi tecrübeli bir öğretmenden yardım almaktadır. Ekol Dersin Boğaziçili ve Teog konusunda uzman özel ders öğretmenleri ile tanışınca ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. Teog sınavına etkili bir program ile çalışarak daha iyi sonuçlar alacaktır.


Göktürk'te Lys özel dersi

Göktürk'te Lys özel dersini Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerden almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tamamı Boğaziçili öğretmenlerden oluşan tecrübeli kadromuz ile Göktürk'te özel ders hizmeti veriyoruz. Tecrübeli öğretmenlerin rehberliğin öğrencilerimiz Ygs ve Lys sınavlarında daha iyi hazırlanıyorlar.


Göktürk'te Ygs özel dersi

Göktürk'te Ygs özel dersi almak için veya çocuğunuza aldırmak için en iyi yere geldiniz. Boğaziçili hocalarımızın rehberliğinde Ygs ve Lys sınavına daha iyi hazırlanma fırsatını kaçırmayın. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile birlikte hazırlayacağınız program ile daha az stres ile sınava etkili bir şekilde çalışacaksınız.


Göktürk İngilizce özel ders

Göktürk İngilizce özel ders ile olumsuz düşüncelerden yıkacağız. Bir şey öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmaktır. İngilizce özel derslerimizde deneyimli kadromuz ile öğrencilerimizle pratik yaparak konuşarak İngilizce seviyelerini yükseltmek amacımızdır.


Boğaziçili hocadan Göktürkte özel ders

Boğaziçili hocadan Göktürk'te özel ders almak için en doğru adrese geldiniz. Ekol Dersin tamamı Boğaziçili olan hocaları ile çocuklarınız daha iyi bir eğitim alma fırsatını yakalayacaklardır. Göktürk'te özel ders için sizde Ekol Ders ile irtibata geçerek, Boğaziçili hocalarımız ile tanışın.


Kemerburgaz Özel Ders

Kemerburgaz özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile görüşmeden karar vermeyin.

Her anne baba çocukları için en iyisini ister ve buna sonuna kadar hakkı vardır. Bunu da ancak ve ancak kaliteli eğitmenler ve uzman bir danışman kadrosuyla başarabilir.


Kemer Country Özel Ders

Kemer Country özel ders için Boğaziçili hocalarımız ile görüşmeden karar vermeyin.

Okullarda, kurslarda, dershanelerde helak olan öğrencilerin, çocuklarınızın huzur içinde güvenli bir şekilde üst düzey bir özel ders deneyimi yaşamasını istemez miydiniz?


Matematik için özel ders aramaktan bıktınız mı?

Göktürk'te matematik için özel ders aramaktan bıktınız mı? Peki ya kalitesiz, verimsiz eğitmenlerden? Yoksa dolandırılmaktan, vakit kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Biz size tam da bunu öneriyoruz: kaliteli, verimli bir özel ders deneyimi!


Göktürk özel ders

Göktürkte özel ders için Boğaziçili tecrübeli öğretmenlerimizi göremeden karar vermeyiniz. Tecrübeli öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilerimize en iyi eğitim almalarını sağlayacağız.Hizmetlerimizi öğrencilerimize nasıl uygun olacaksa o şekilde tasarlıyoruz.