Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk Türkçe Özel Dersleri


Göktürk Türkçe Özel Dersleri

YGS, LYS, ALES, DGS, TEOG, KPSS ve nice diğer sınavlar... Bunların ortak noktaları, hepsinde Türkçe sorularının çok büyük önem arz etmesidir. Bir öğrencinin eğitim hayatında ve kariyerinde karşısına çıkabilecek neredeyse bütün sınavlar için bu geçerlidir. Bu yüzden sizlere Göktürk Türkçe özel derslerini hazırladık.


İster TEOG’a girecek ve kaliteli bir lisede okumayı hedefleyen bir ilköğretim öğrencisi olun, ister YGS ve LYS sınavlarına girecek ve iyi bir üniversitede eğitim görmek isteyen bir lise öğrencisi olun, isterseniz de iyi bir üniversiteden mezun olmuş ve KPSS ile atanmayı hayal eden bir öğretmen olun. Eğer Türkçe altyapınız yeterli değilse hiçbirinde başarılı olamazsınız. Ancak eğer yeterli bir altyapıya sahip olabilmişseniz, o zaman sizi kimse tutamaz. Değerli öğrenci ve veliler, işte bu yüzden sizlere itina ile Göktürk Türkçe özel derslerini sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz öğrencilerimizi sıkıcı Türkçe paragraflarını keyifle okur hale getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunu kesinlikle ama kesinlikle öğrencileri sıkmadan, Türkçe konularından ve sorularından nefret ettirmeden yapıyorlar. Üzerine bir de o güne kadar öğrencilerde sıkıcılıklarıyla yer tutmuş konuları eğlenceli hale getirip anlaşılır kılıyorlar. Bu sayede Türkçe sorularını çekincesiz yanıtlayan öğrenciler hem başarılı, hem de okuma ve anlama kapasitelerini yükseltmiş oluyorlar. Okuma ve anlama yetileri ile paralel giden eleştirel düşünme becerisi öğrencileri sadece Göktürk Türkçe özel derslerinde değil, her derste her alanda daha başarılı kılıyor.

Geleceğin muhtemel bilgi sahibi ve saygın mensupları olan bugünün öğrencileri geleceklerini kazanmak için girecekleri sınavlarda başarılı olmak için sizlere sunduğumuz özel ders hizmetimizi tercih ediyorlar. Bu sayede bireysel olarak ihtiyaçları doğrultusunda ve hiçbir şeyi atlamadan eğitim alabiliyorlar. Sizleri de bünyemizde görmekten mutluluk duyarız.


Boğaziçili Türkçe öğretmenlerimizin rehberliğinden faydalanın.