Biz Sizi Arayalım

Taleplerinizi ve iletişim bilgilerinizi bize gönderin, biz sizi arayalım.


+90 530 222 66 99
info@ekolders.com

Özel Ders (37)

Göktürk'te Ygs özel dersi


Göktürk'te Ygs özel dersi

Göktürk'te Ygs özel dersi almak için veya çocuğunuza aldırmak için en iyi yere geldiniz. Boğaziçili hocalarımızın rehberliğinde Ygs ve Lys sınavına daha iyi hazırlanma fırsatını kaçırmayın. Tecrübeli öğretmenlerimiz ile birlikte hazırlayacağınız program ile daha az stres ile sınava etkili bir şekilde çalışacaksınız.

Göktürk'te Ygs özel ders için en doğru yerdesiniz.

Lisenin bitmesine az kalmıştır ve etrafımızı bir stres çemberi sarmıştır. Üniversiteyi kazanamama gibi düşünceler çalışmalar da motivasyon bozukluğu bu dönemde hemen hemen tüm öğrenciler de görülür. Bir sınava başvuru işlemi daha tamamlandı. Sınava bu yıl giren aday sayısı arttı. Yani yarış kızıştı. Sevgili öğrenciler, şimdi süreç bizim için nasıl işleyecek. Rahat olun, geriye kalan zamanı en iyi şekilde Göktürk Ygs özel ders ile birlikte değerlendirelim. Hepinizin aklına gelen soru işareti ne yapacağız? Nasıl verimli çalışacağız? Nedir bu verimli çalışma? Zamanı en iyi şekilde planlı ve programlı değerlendirmektir. Bunun için ne yapılması gerekiyor? Tüm bu soruların cevabı Göktürk Ygs özel dersleri ile bizde. Hedef! Ulaşabileceğimiz bir hedef koyarak işe başlayabiliriz veya artık koyduğumuz hedefin ne kadar gerçekçi olduğunu görebiliriz. Evimize Beyaz eşya aldığımızda(Buzdolabı, Çamaşır makinesi gibi) ilk baktığımız yer, o makinenin kullanma kılavuzudur. Nasıl çalışır? Parçalarının özelikleri nelerdir?

Göktürk'te Ygs özel ders için tecrübeli öğretmenlerimiz ile mutlaka tanışın.

Göktürk Ygs özel dersleri ile sizlere neyi nasıl yapacağınızı öğretiyoruz. Ne gibi teknik özelliklere sahip gibi önemli şeyleri hakkında bilgiler edinir ona göre hareket ederiz. Tıpkı burada olduğu gibi bizde öğrencilerin ve ailelerimizin yaşamında, önemli bir yere sahip olan bu sınavları kazanmalarının yolu ya da başarılı olmalarının sırları, bu sınavların taktiğini, tekniğini ve stratejilerini bilmekten geçiyor.

Göktürk'te Ygs özel ders almak için geç kalmayın.

Göktürk Ygs özel dersleri ekibi olarak gençlerimize istedikleri hedeflerde gerekli rehberlik araştırmalarını yaparak kılavuz olmak bizim görevimizdir. Yaptığımız deneme sınavı sorularını uzman öğretmenlerimizle birlikte çözerek bu sınavlardan sonra  öğrencilerimizin doğru ve yanlışlarını mutlaka kontrol ederek eksik oldukları konuları belirleyerek yetersiz olunulan konularda ders tekrarları yaparak ve zamanı en iyi şekilde değerlendirmekteyiz. Göktürk Ygs özel dersleri olarak emel hedefimiz kazanılacak üniversitenin gerektirdiği akademik altyapıya sahip olmayı içeren çok güçlü bir programı kapsıyor. Soru çözüm saatleri, uzman eğitim kadrosu ve yayınlar, kariyer ajandası ve rehberlik, nitelikli ölçme ve değerlendirme, dijital asistan ve eğitim koçluğu uygulaması YGS ve LYS’ye hazırlığın temelini oluşturuyor. Yıl boyunca yapılacak kurslarla bir taraftan konu eksikleri giderilirken diğer taraftan pekiştirme çalışmaları yapılıyor. Öğrencilerimizi üniversite sınavlarına uzman öğretmen kadrosu ve yayınlarla hazırlıyoruz.Bu zor dönemi gelin birlikte en güzel şekilde atlatalım. Hayal edilen bölüm Göktürk Ygs özel dersleri ile artık hayal değil gerçekleşme yolunda. Göktürk'te Ygs özel dersleri için sizleri Ekol Derse bekleriz.